SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
SOHU mladšie žiačky
Číslo
9
Čas
17:20
Dátum
07.06.2024
Miesto
ŠH Malacky
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
MŠK Iuventa Michalovce A
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
21
9
Polčas
(15')
12
4
Výsledok
(30')
21
9
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Sofia Borovičová
27106
2
Rapáčová Eliška 9.6.2011
XXX16
4
Adriana Olahová
27668
18;21
2
12
Hana Dzvoniková
28861
26
Nela Pandoščáková
27091
33
Diana Mitrová
27099
9;10
2
35
Tereza Kočišová
27101
16;20
2
37
Nikola Hamlíková
27378
2;6;12
19
4
43
Kristína Tomaščiková
27376
44
Anna Holmanová
30624
3;7
15
3
45
Diana Šramková
27669
1;8
13;14
4
47
Tamara Kucová
27100
4;5;11
3
N
48
Terézia Šelepcová
27087
50
Tamara Kočišová
27102
17
1
2
51
Nina Paraskova
27660
52
Ella Kohútová
27666
A
ZVD:
Anna Holmanová
Podpis:
B
Tréner:
Henrich Marcinčák
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2024
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
xxx
2:
xxx
3:
xxx
Počet 7m hodov:
Góly zo 7m:
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
12
Tamara Mravcová
29318
15
Laura Adamová
28621
16
Rebeka Zatloukalová
30821
2;[3]
5;[6]
4
17
Klára Huláková
26346
30
Lucia Gerová
30630
31
Michaela Čižmárová
27694
8;9
2
34
Vanesa Lee
26954
35
Zuzana Slocíková
26439
37
Martina Chlebinová
28477
40
Natália Kameniarova
28919
41
Karin Šichmanová
27685
7
1
45
Kubíčková Viktória 25185
XXX16
1;4
2
64
Melanie Kubincová
30753
71
Anna Frolová
29257
74
Nela Uričová
28923
A
ZVD:
Eva Zatloukalová
Podpis:
B
Tréner:
Veronika Čikotová
Licencia:
C
Platnosť do:    30.06.2024
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
xxx
2:
xxx
3:
xxx
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Mízner Miroslav
Zdravotná služba:
Sanovská Beata
Časomerač:
Oravcová Sisa
Hlásateľ
Halámek David
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Odumorková Nikol
Podpis:
Rozhodca:
Jozef Gedeon
Podpis:
Rozhodca:
Jakub Jašek
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:30
45
1:0
03:10
37
2:0
04:09
45
2:1
04:17
44
3:1
05:05
16
3:2
05:47
16
3:3
06:13
47
4:3
07:22
47
5:3
07:34
37
6:3
09:08
45
6:4
09:20
44
7:4
10:48
45
8:4
11:36
33
9:4
11:55
33
10:4
13:35
47
11:4
14:53
37
12:4
2.polčas
m's''
A
B
akcia
15:47
45
13:4
16:12
47
Napom
17:07
45
14:4
17:44
16
14:5
18:28
44
15:5
21:02
35
16:5
21:21
50
Vyluc2m
21:27
16
16:6
22:38
41
16:7
23:34
50
17:7
24:19
4
18:7
24:38
37
19:7
25:05
31
19:8
25:36
35
20:8
26:37
4
21:8
28:57
31
21:9
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca