SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
SOHU mladšie žiačky
Číslo
2
Čas
12:40
Dátum
07.06.2024
Miesto
ŠH Malacky
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
HC DAC Dunajská Streda A
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
19
19
Polčas
(15')
12
12
Výsledok
(30')
19
19
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Sára Hulkó
26690
10
Tímea Teleky
28717
13
Dorka Mészáros
26686
14
Csenge Alexandra Nagy
25583
1;4;6;8
15;17
6
22
Lejla Kovács
29185
2;11
14;19
4
23
Petra Nagy
27361
25
Réka Karácsonyová
29005
26
Dóra Vass
26681
29
Linda Jančovičová
27737
9
18
2
30
Nina Hájosová
25263
35
Zoé Horváth
25265
42
Zara Gerasimov
25261
12
13
2
2
52
Lujza Kósa
27784
81
Liza Csiba
29188
3;5;7;[10]
16
5
A
ZVD:
Ildikó Mészárosová
Podpis:
N
B
Tréner:
Ildikó Mészárosová
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2024
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
xxx
2:
xxx
3:
xxx
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Klára Huláková
26346
2
Kubíčková Viktória 25185
XXX16
3;9;11
18
4
5
Lucia Gerová
30630
6
Michaela Čižmárová
27694
7
15
2
11
Melanie Kubincová
30753
12
Tamara Mravcová
29318
15
Zuzana Slocíková
26439
5;10
2
17
Rebeka Zatloukalová
30821
[13];14;[16]
3
19
Natália Kameniarova
28919
26
Karin Šichmanová
27685
30
Vanesa Lee
26954
2;4;6;8;12
17;19
7
N22
32
Martina Chlebinová
28477
48
Laura Adamová
28621
67
Nela Uričová
28923
71
Anna Frolová
29257
1
1
A
ZVD:
Eva Zatloukalová
Podpis:
B
Tréner:
Veronika Čikotová
Licencia:
C
Platnosť do:    30.06.2024
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
xxx
2:
xxx
3:
xxx
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Mízner Miroslav
Zdravotná služba:
Sanovská Beata
Časomerač:
Torok Gabo
Hlásateľ
Havelková Klárka
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Jurkovičová Nikol
Podpis:
Rozhodca:
Jozef Gedeon
Podpis:
Rozhodca:
Ondrej Sabol
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:19
14
1:0
00:54
71
1:1
01:04
30
Napom
01:42
30
1:2
01:48
22
2:2
02:26
81
3:2
02:53
2
3:3
03:11
14
4:3
03:23
30
4:4
03:41
81
5:4
04:02
30
Vyluc2m
04:26
14
6:4
06:09
15
6:5
07:15
81
7:5
07:41
30
7:6
08:23
42
Vyluc2m
08:26
6
7:7
09:19
30
7:8
09:51
14
8:8
10:58
2
8:9
11:18
29
9:9
12:24
15
9:10
12:34
30
Vyluc2m
12:39
81
10:10
13:03
2
10:11
13:28
22
11:11
14:14
30
11:12
14:56
42
12:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
16:16
17
12:13
16:36
42
13:13
17:12
22
14:13
17:48
17
14:14
18:21
14
15:14
19:23
81
16:14
20:10
6
16:15
22:14
A
Napom
23:12
17
16:16
23:23
14
17:16
23:36
30
17:17
24:17
29
18:17
24:54
2
18:18
25:17
22
19:18
26:09
30
19:19
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca