SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8C-43
Čas
14:15
Dátum
18.05.2024
Miesto
ŠH LF
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠKP Bratislava
B
Hostia
ŠŠK Drábová Košice
Konečný
výsledok
37
18
Polčas
(30')
18
6
Výsledok
(60')
37
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Isabel Krišková
28449
4;5;11;16
20;[21]
6
11
Nina Parízková
25911
14
Natália Gregorová
28656
25
1
2
19
Liliana Bencová
04456
7
22;30;32;35;37
6
2
21
Viktória Jánošková
29884
21
Tatiana Sekerová
28902
12;15
2
23
Sophia Isabelle Helfer
28440
13
24;[27]
3
26
Patrícia Karcolová
25571
18
31
2
28
Eva Hrabovská
30702
2;6;9
23
4
33
Adela Kovácsová
04274
14;[17]
33;34
4
22
42
Paulína Gombáriková
25723
69
Veronika Masárová
28693
77
Karolína Gajdošová
28622
1;3;[8]
26;28
5
79
Jana Stebelová
04795
19
1
81
Michaela Hlavinková
27189
10
1
88
Lilien Droppová
25686
29;36
2
2
A
ZVD:
Liliana Kecskésová
Podpis:
B
Tréner:
František Urban
Licencia:
A
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Sophia Hall
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Vanda Vatalová
27232
2
Viktória Spišáková
28686
3
Nina Patriková
28094
4
Viktória Obšitníkova
26554
7;16
2
2
7
Alžbeta Lisiková
29472
11
1
2
8
Lea Dubovská
30235
4;5
10;13;15
5
22
10
Petra Pénzešová
25735
11
Petronela Géczyová
04120
15
Lea Vargová
04443
2
8;14
3
20
Veronika Hakulinová
28596
24
Nina Ondrejová
26553
[3];6
17;18
4
25
Kristína Kučmášová
29470
1
[9];12
3
34
Karolína Franková
06704
A
ZVD:
Miroslav Fotul
Podpis:
B
Tréner:
Miroslav Fotul
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2024
C
Funkcionári:
Roman Varga
Funkcia:
D
Funkcionári:
Jana Franková
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Hanušová Alexandra
Zdravotná služba:
Rošák Vincent
Časomerač:
Hlásna Romana
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Otočková Veronika
Podpis:
Rozhodca:
Patrik Papaj
Podpis:
Rozhodca:
Tobiáš Ondruš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:30
77
1:0
01:36
28
2:0
02:16
77
3:0
03:40
8
4:0
04:27
25
4:1
04:36
7
Vyluc2m
04:36
8
5:1
05:30
28
6:1
08:17
19
7:1
09:21
8
Vyluc2m
11:21
77
8:1
12:00
19
Vyluc2m
14:05
28
9:1
14:34
15
9:2
15:52
81
10:2
17:10
33
Vyluc2m
19:52
8
11:2
20:50
14
Vyluc2m
20:53
24
11:3
21:27
21
12:3
21:48
8
12:4
22:18
23
13:4
23:15
33
14:4
25:22
8
14:5
26:42
24
14:6
27:37
21
15:6
28:19
8
16:6
29:11
33
17:6
29:45
26
18:6
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:24
4
18:7
31:14
79
19:7
31:32
15
19:8
33:15
33
Vyluc2m
33:27
8
20:8
35:44
25
20:9
36:37
8
20:10
37:07
4
Vyluc2m
37:11
8
21:10
37:57
19
22:10
38:37
28
23:10
39:34
7
23:11
39:52
25
23:12
40:09
23
24:12
41:29
14
25:12
43:05
77
26:12
43:44
8
26:13
45:11
8
Vyluc2m
45:14
23
27:13
46:00
77
28:13
46:41
15
28:14
48:47
88
29:14
50:46
88
Vyluc2m
50:54
8
29:15
51:55
19
30:15
52:09
4
30:16
54:29
26
31:16
55:48
24
31:17
55:57
19
32:17
56:23
33
33:17
57:55
33
34:17
58:22
19
35:17
59:15
88
36:17
59:33
24
36:18
59:44
19
37:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca