SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8B-22
Čas
15:30
Dátum
17.03.2024
Miesto
ŠH Malacky
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Malacky/Rohožník
B
Hostia
MŠK Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
23
26
Polčas
(30')
11
14
Výsledok
(60')
23
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
98
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Anna Adela Cormanová
28568
3;9;10
12;13;16;18;21;[22]
9
2
4
Pavlína Benková
25228
6
Lucia Sovčíková
25305
8
Zoja Antolik
02776
19
1
25
Markéta Maxian
26953
27
Anabela Galová
26403
23
1
29
Nela Wunderlichová
25208
17;20
2
2
33
Lara Čurčič
28785
42
Petra Pavleová
06445
11
1
2
50
Veronika Šišoláková
05085
7
1
2
51
Nina Kubeňáková
28560
1
1
N
54
Simona Gazdičová
28559
2
1
2
55
Katarína Kassayová
28557
[4];[5];6
❼;[15];❼
4
60
Viktória Slámová
28682
75
Daniela Strelecká
25677
8
14
2
2
A
ZVD:
Vladimír Pavlík
Podpis:
B
Tréner:
Patrik Walter
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2027
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
5:00
2:
46:04
3:
58:24
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
7
Jasmína Kamberovič
06523
1;7;8
3
N2
10
Lea Mirmanová
05243
15
Patrícia Cuperová
04590
2;5;10
20;23;26
6
16
Ema Sopúchová
04195
2
17
Sofia Čurmová
05250
19
Diana Padová
05242
11;12
2
27
Sára Vrabeľová
05249
28
Petra Babinčáková
29596
4;6
15
3
30
Anastasiia Lazorak
29125
75
Nela Šimková
06520
9;14
16;25
4
N
88
Diana Holejová
29592
19;24
2
2
92
Zuzana Hotovčinová
06451
[17];[21];[22]
3
99
Alina Kamberovič
05248
3;13
18
3
222D
A
ZVD:
Miroslav Tóth
Podpis:
B
Tréner:
Dušan Daniš
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2024
C
Funkcionári:
Ali Kamberovič
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:49
2:
35:09
3:
59:01
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Tesar Rasťo
Zdravotná služba:
Odumorková Nikol
Časomerač:
Torok Gabo
Hlásateľ
Jurkovičová Nikol
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Nemcová Nikol
Podpis:
Rozhodca:
Rebeka Haščíková
Podpis:
Rozhodca:
Stanislava Kellner
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:36
7
0:1
02:19
7
Napom
03:06
15
0:2
04:56
99
0:3
05:00
51
Napom
07:02
75
Napom
07:22
28
0:4
07:58
29
Vyluc2m
08:15
15
0:5
09:38
28
0:6
10:26
7
0:7
11:57
51
1:7
12:31
7
1:8
12:49
54
2:8
13:22
75
2:9
13:29
16
Vyluc2m
13:49
99
Vyluc2m
13:59
3
3:9
15:17
15
3:10
17:04
55
4:10
20:21
55
5:10
23:41
55
6:10
23:56
19
6:11
23:56
54
Vyluc2m
24:18
50
7:11
25:17
19
7:12
26:18
75
8:12
26:35
3
9:12
27:03
99
9:13
27:03
50
Vyluc2m
28:04
3
10:13
28:21
75
10:14
28:57
42
11:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:36
28
11:15
32:06
3
12:15
33:19
3
13:15
34:20
99
Vyluc2m
35:01
75
14:15
35:41
75
14:16
37:04
55
Nepr7m
38:19
55
15:16
38:40
75
Vyluc2m
38:43
92
15:17
39:53
3
16:17
40:50
7
Vyluc2m
41:50
29
17:17
43:34
99
17:18
45:39
88
17:19
45:56
15
17:20
46:27
99
Vyluc2m
46:27
99
Diskval
47:37
88
Vyluc2m
47:47
55
Nepr7m
48:21
3
18:20
48:46
3
Vyluc2m
49:18
42
Vyluc2m
49:20
92
18:21
52:09
8
19:21
52:58
29
20:21
54:25
92
20:22
54:38
3
21:22
56:21
15
21:23
57:33
3
22:23
58:15
88
22:24
59:09
75
22:25
59:34
27
23:25
59:47
15
23:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca