SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8B-20
Čas
13:00
Dátum
09.03.2024
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Iuventa Michalovce
B
Hostia
HC Tatran Stupava
Konečný
výsledok
27
24
Polčas
(30')
15
7
Výsledok
(60')
27
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Tamara Vargová
05251
6
Viktória Osipčáková
05238
7
Jasmína Kamberovič
06523
3;4;6;9;❼
19;23;25;26
8
2
10
Lea Mirmanová
05243
13
1
15
Patrícia Cuperová
04590
7;10
2
16
Ema Sopúchová
04195
18
Katarína Horňáková
28987
19
Diana Padová
05242
21
Kristína Farkašová
25541
27
Sára Vrabeľová
05249
28
Petra Babinčáková
29596
15
27
2
30
Anastasiia Lazorak
29125
75
Nela Šimková
06520
5;❼
16;20
3
22D
88
Diana Holejová
29592
2
92
Zuzana Hotovčinová
06451
2;11;[12]
3
99
Alina Kamberovič
05248
1;8;14
17;18;21;22;24
8
2
A
ZVD:
Tóth Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Novák Jan
Licencia:
Platnosť do:    21.06.2024
C
Funkcionári:
Ali Kamberovič
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
25:51
2:
46:29
3:
50:54
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Júlia Granátová
06473
9
Júlia Hýravá
05185
13
Vanda Smolárová
28483
13
1
21
Vivien Seewaldová
05186
30
Barbora Karkušová
04984
1;2;❼;[6]
[9];[10];❼
5
31
Zara Komíneková
06179
[3];❼;4
8;11;17;18;19;20;24
9
2
32
Lucia Polláková
05048
14;15;[16];21;23
5
38
Tamara Horecká
29474
5;7
22
3
40
Tamara Lunterová
05132
44
Lucia Miškolciová
29197
2
51
Magdaléna Mydlová
02106
55
Alžbeta Stránska
26763
80
Alexandra Garlíková
30439
12
1
99
Romana Horecká
29473
2
A
ZVD:
Peter Horecký
Podpis:
B
Tréner:
Ľuboš Hepner
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:    31.08.2026
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
4:50
2:
41:16
3:
56:50
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Zdravotná služba:
Mašľan Marek
Časomerač:
Pustý Ferantišek
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
Rozhodca:
Jozef Gedeon
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:40
99
1:0
01:10
92
2:0
01:45
7
3:0
03:55
7
4:0
04:20
75
5:0
04:55
7
6:0
04:55
30
6:1
05:55
30
6:2
10:51
31
Vyluc2m
11:15
75
Nepr7m
12:16
30
Nepr7m
12:43
15
7:2
13:53
99
8:2
18:31
31
8:3
19:41
7
9:3
19:52
99
Vyluc2m
20:04
31
Nepr7m
20:23
15
10:3
21:17
31
10:4
22:01
92
11:4
22:33
38
11:5
23:23
7
Nepr7m
23:28
92
12:5
23:47
75
Vyluc2m
24:29
32
Nepr7m
24:35
30
12:6
27:26
10
13:6
28:55
38
13:7
29:15
99
14:7
29:53
28
15:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:40
75
16:7
31:09
31
16:8
32:08
7
Vyluc2m
32:34
30
16:9
32:45
99
Vyluc2m
33:07
92
Nepr7m
33:33
30
16:10
34:11
99
17:10
34:58
31
17:11
35:25
99
18:11
36:49
7
19:11
37:34
80
19:12
37:58
13
19:13
39:22
75
20:13
40:22
30
Nepr7m
40:22
99
21:13
40:57
32
21:14
41:47
99
22:14
43:31
88
Vyluc2m
43:56
32
22:15
45:17
32
22:16
46:16
31
22:17
46:57
31
22:18
47:29
44
Vyluc2m
48:37
31
22:19
49:36
75
Vyluc2m
49:36
75
Diskval
50:01
31
22:20
50:49
32
22:21
52:44
7
23:21
54:24
38
23:22
54:55
99
24:22
55:39
32
24:23
56:18
7
25:23
58:26
7
26:23
59:22
31
26:24
59:48
28
27:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca