SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8B-11
Čas
16:00
Dátum
10.02.2024
Miesto
Školská športová hala Stupava
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
24
15
Polčas
(30')
11
5
Výsledok
(60')
24
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Klára Drahošová
05127
9
12
2
6
Júlia Granátová
06473
7
Lenka Dvoranová
06456
9
Júlia Hýravá
05185
1;3
18;21
4
13
Vanda Smolárová
28483
30
Barbora Karkušová
04984
2;[8];❼
15;19;22
5
2
32
Lucia Polláková
05048
[4];5;10;11
[14];[23]
6
38
Tamara Horecká
29474
2
40
Tamara Lunterová
05132
20
1
44
Júlia Ďurišová
06435
49
Šárka Vargončíková
06548
51
Magdaléna Mydlová
02106
17
1
55
Anežka Stránska
05014
72
Petra Lakoštíková
05866
80
Alexandra Garlíková
30439
6;7
13;16
4
99
Romana Horecká
29473
24
1
A
ZVD:
Peter Horecký
Podpis:
B
Tréner:
Ľuboš Hepner
Licencia:
A
Platnosť do:    31.08.2024
N
C
Funkcionári:
Zara Komíneková
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:50
2:
33:34
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8H
Amira Hrabovská
28965
37H
Zara Barbara Gogolová
00584
2
❼;12;13
3
47
Lea Molnárová
00589
N
54
Eszter Komlós
04611
7;14
2
2
56
Rebeka Kiss
04612
22
58
Kata Gányi
04670
4
6;9;11
4
61
Borsika Lili Somogyi
04607
1
8;10
3
62
Dóra Bartalos
04603
63H
Virág Csepregy
01149
3;5
15
3
65
Viktória Cseh
04604
22
71
Sofia Lelkes
25250
83
Sofia Némethová
30748
90
Emese Tóth
04609
A
ZVD:
Marek Bozsóky
Podpis:
B
Tréner:
Tünde Brunczviková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Barbara Szalaiová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:35
2:
46:49
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
Hl. usporiadateľ:
Rabatinová Antónia
Zdravotná služba:
Filipková Oľga
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisse Bruno
Podpis:
Rozhodca:
Stanislava Kellner
Podpis:
Rozhodca:
Barbora Tomášová
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
05:08
9
1:0
05:42
30
2:0
06:06
61
2:1
09:13
54
Nepr7m
09:51
47
Napom
10:41
9
3:1
11:36
32
4:1
12:33
32
5:1
15:07
80
6:1
15:29
37H
6:2
16:11
80
7:2
16:42
63H
7:3
17:19
65
Vyluc2m
17:23
30
8:3
18:22
38
Nepr7m
19:51
4
9:3
20:39
58
9:4
21:25
63H
9:5
21:57
56
Vyluc2m
24:22
32
10:5
26:34
30
Nepr7m
27:40
32
11:5
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:44
58
11:6
31:36
54
11:7
33:12
37H
Nepr7m
33:24
61
11:8
33:50
65
Vyluc2m
34:02
4
12:8
34:51
54
Vyluc2m
36:02
58
12:9
36:56
80
13:9
37:35
61
13:10
38:16
32
14:10
38:43
58
14:11
39:24
30
15:11
39:48
37H
15:12
40:28
80
16:12
41:01
37H
16:13
41:02
38
Vyluc2m
41:02
B
Napom
41:31
51
17:13
42:19
9
18:13
42:37
54
18:14
43:20
30
19:14
44:30
40
20:14
45:44
9
21:14
46:44
30
22:14
47:04
30
Vyluc2m
49:34
63H
22:15
53:25
32
23:15
55:57
99
24:15
56:38
56
Nepr7m
58:14
56
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca