SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8B-05
Čas
18:45
Dátum
27.01.2024
Miesto
Školská športová hala Stupava
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
MŠK Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
24
23
Polčas
(30')
12
10
Výsledok
(60')
24
23
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
7
Lenka Dvoranová
06456
2
9
Júlia Hýravá
05185
5
13
2
13
Vanda Smolárová
28483
3;12
2
2
21
Vivien Seewaldová
05186
30
Barbora Karkušová
04984
1;❼;[4];[9]
14;[15];19;❼;22;24
8
31
Zara Komíneková
06179
6;7
17;20;21;23
6
32
Lucia Polláková
05048
38
Tamara Horecká
29474
[2];11
2
2
40
Tamara Lunterová
05132
10
1
44
Lucia Miškolciová
29197
18
1
2
51
Magdaléna Mydlová
02106
16
1
55
Anežka Stránska
05014
72
Petra Lakoštíková
05866
80
Alexandra Garlíková
30439
8
1
98
Romana Horecká
29473
2
A
ZVD:
Peter Horecký
Podpis:
B
Tréner:
Ľuboš Hepner
Licencia:
A
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
7:53
2:
44:04
3:
59:20
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Vanessa Hricová
29775
2
Tamara Vargová
05251
6
Viktória Osipčáková
05238
7
Jasmína Kamberovič
06523
6;8;9
19;21
5
22
10
Lea Mirmanová
05243
15
Patrícia Cuperová
04590
15
1
16
Ema Sopúchová
04195
2
17
Sofia Čurmová
05250
19
Diana Padová
05242
23
Sofia Sinaiová
05255
4
14;18;20
4
2
27
Sára Vrabeľová
05249
28
Petra Babinčáková
29596
30
Anastasiia Lazorak
29125
75
Nela Šimková
06520
[5]
11;[12];[13];[16];[17];[22];23
8
2
92
Zuzana Hotovčinová
06451
7;10
2
99
Alina Kamberovič
05248
1;2;3
3
A
ZVD:
Miroslav Tóth
Podpis:
B
Tréner:
Dušan Daniš
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2024
C
Funkcionári:
Ali Kamberovič
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:15
2:
42:00
3:
55:02
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Geisse Robert
Zdravotná služba:
Filípková Oľga
Časomerač:
Geisseová Soňa
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisse Bruno
Podpis:
Rozhodca:
Richard Sivák
Podpis:
Rozhodca:
Veronika Štrbová
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:32
99
0:1
01:34
75
Vyluc2m
01:42
30
Nepr7m
01:44
30
1:1
03:20
99
1:2
03:58
7
Vyluc2m
04:05
38
2:2
05:14
99
2:3
06:37
23
2:4
08:26
13
3:4
08:27
44
Vyluc2m
08:35
75
3:5
10:22
30
4:5
11:08
9
5:5
12:55
7
5:6
13:16
7
Vyluc2m
13:32
31
6:6
15:32
31
7:6
17:10
7
Vyluc2m
18:24
80
8:6
19:18
92
8:7
21:30
16
Vyluc2m
21:36
30
9:7
23:31
40
10:7
24:46
7
10:8
25:36
38
11:8
26:24
13
12:8
26:53
7
12:9
28:34
92
12:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:36
9
13:10
31:47
75
13:11
33:11
75
13:12
33:54
30
14:12
34:42
13
Vyluc2m
34:48
75
14:13
37:02
30
15:13
37:34
23
15:14
38:13
51
16:14
38:29
15
16:15
39:19
31
17:15
40:06
44
18:15
40:22
30
19:15
41:58
31
20:15
43:16
38
Vyluc2m
43:22
75
20:16
44:24
30
Nepr7m
46:20
31
21:16
49:05
98
Vyluc2m
49:10
75
21:17
50:07
23
21:18
50:50
7
21:19
51:41
23
Vyluc2m
52:45
30
22:19
55:32
23
22:20
56:01
31
23:20
56:16
7
23:21
56:43
30
24:21
57:44
75
24:22
58:48
75
24:23
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca