SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8B-03
Čas
12:00
Dátum
20.01.2024
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Iuventa Michalovce
B
Hostia
SMF HK Žilina
Konečný
výsledok
26
24
Polčas
(30')
13
11
Výsledok
(60')
26
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Vanessa Hricová
29775
2
Tamara Vargová
05251
6
Viktória Osipčáková
05238
7
Jasmína Kamberovič
06523
1;13
2
2
10
Lea Mirmanová
05243
15
Patrícia Cuperová
04590
3
1
16
Ema Sopúchová
04195
2
17
Sofia Čurmová
05250
21
Kristína Farkašová
25541
23
Sofia Sinaiová
05255
6
21
2
2
27
Sára Vrabeľová
05249
30
Anastasiia Lazorak
29125
75
Nela Šimková
06520
7;8
14;15
4
N22
88
Diana Holejová
29592
17;[18];❼;26
3
N
92
Zuzana Hotovčinová
06451
11;12
23;24;[25]
5
2
99
Alina Kamberovič
05248
2;4;5;❼;9;10
16;19;20;22;❼
9
2
A
ZVD:
Ali Kamberovič
Podpis:
B
Tréner:
Milan Adi
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2024
C
Funkcionári:
Miroslav Tóth
Funkcia:
D
Funkcionári:
Jan Novák
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:36
2:
39:46
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Terezka Matisová
30309
3H
Bianka Poliaková
05008
23
1
7
Viktória Benedigová
30294
2
8
Veronika Chrenková
04545
9
1
15
Janka Mikulovská
30689
21
1
16
Tereza Tomaščíková
28517
21
Michaela Ďuranová
04979
2;7
13;19
4
22
Emma Mistríková
30275
6
14;20;22
4
24
Mária Bartková
28885
[5];8;[11]
[12];[15];[16];[17];18;❼;24
9
25
Anna Šubjaková
25357
4;10
2
26
Adela Učníková
04977
1;3
2
2
28
Marcela Pavlíková
04980
A
ZVD:
Katarína Holbojová
Podpis:
B
Tréner:
Renata Bartková
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2026
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
44:26
2:
59:14
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Juraj Rohaľ
Zdravotná služba:
Jakub Soták
Časomerač:
Timea Szatmary
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Viktória Rohaľová
Podpis:
Rozhodca:
Lucia Daňová
Podpis:
Rozhodca:
Ondrej Sabol
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:30
26
0:1
01:52
7
1:1
02:18
21
1:2
02:34
99
2:2
03:31
15
3:2
03:51
99
4:2
05:55
26
4:3
07:01
25
4:4
08:03
24
4:5
08:37
99
5:5
10:29
16
Nepr7m
10:56
22
5:6
11:33
99
Nepr7m
13:00
23
6:6
14:02
75
Napom
15:12
75
7:6
15:29
21
7:7
18:29
7
Vyluc2m
19:53
75
8:7
21:50
99
9:7
22:01
24
9:8
22:05
88
Napom
22:58
8
9:9
23:39
99
10:9
23:42
25
10:10
26:16
92
11:10
26:58
92
12:10
28:51
7
13:10
28:59
75
Vyluc2m
29:12
92
Vyluc2m
29:16
24
13:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:06
75
14:11
32:44
24
14:12
33:30
75
15:12
34:10
99
16:12
34:56
88
17:12
35:27
21
17:13
35:30
23
Vyluc2m
36:17
22
17:14
37:10
26
Vyluc2m
37:13
88
18:14
38:21
24
18:15
38:54
24
18:16
39:12
16
Vyluc2m
40:29
24
18:17
40:55
24
18:18
41:29
99
19:18
42:07
99
20:18
42:44
21
20:19
43:30
23
21:19
46:13
22
21:20
47:22
88
Nepr7m
48:15
99
22:20
48:57
15
22:21
49:32
99
Nepr7m
50:10
75
Vyluc2m
50:27
24
Nepr7m
52:07
7
Vyluc2m
52:33
22
22:22
55:59
92
23:22
57:00
92
24:22
58:18
92
25:22
59:01
99
Vyluc2m
59:10
3H
25:23
59:35
24
25:24
59:59
88
26:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca