SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8B-01
Čas
16:00
Dátum
20.01.2024
Miesto
Školská športová hala Stupava
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
Malacky/Rohožník
Konečný
výsledok
34
24
Polčas
(30')
19
10
Výsledok
(60')
34
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Klára Drahošová
05127
10
1
6
Júlia Granátová
06473
15
1
2
7
Lenka Dvoranová
06456
9
Júlia Hýravá
05185
1;4
23
3
13
Vanda Smolárová
28483
24
1
21
Vivien Seewaldová
05186
27;[33]
2
2
30
Barbora Karkušová
04984
5;[9];[11];13;❼;16;18
20;22;26;31
10
32
Lucia Polláková
05048
[6];[7]
2
38
Tamara Horecká
29474
3;8;12;19
25;28;34
7
44
Lucia Miškolciová
29197
32
1
51
Magdaléna Mydlová
02106
2;14
2
55
Anežka Stránska
05014
72
Petra Lakoštíková
05866
80
Alexandra Garlíková
30439
29;30
2
99
Romana Horecká
29473
17
21
2
A
ZVD:
Peter Horecký
Podpis:
B
Tréner:
Ľuboš Hepner
Licencia:
A
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Zara Komíneková
Funkcia:
D
Funkcionári:
Júlia Ďurišová
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:53
2:
33:26
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Anna Adela Cormanová
28568
1;4;7
17;20
5
8
Zoja Antolik
02776
11
Nella Mikulčáková
25233
25
Markéta Maxian
26953
2
29
Nela Wunderlichová
25208
8
1
37
Sofia Nemcová
02768
10
12;14;16;24
5
2
51
Nina Kubeňáková
28560
6;9
15;23
4
54
Simona Gazdičová
28559
2;5
13
3
55
Katarína Kassayová
28557
61
Linda Gašparová
30370
72
Agáta Herdová
02775
3
11;18;19;21
5
2
75
Daniela Strelecká
25677
22
1
2
A
ZVD:
Vladimír Pavlík
Podpis:
B
Tréner:
Dušan Šuster
Licencia:
A
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
8:24
2:
39:37
3:
Počet 7m hodov:
Góly zo 7m:
Hl. usporiadateľ:
Papaj Ján
Zdravotná služba:
Filípková Oľga
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisse Bruno
Podpis:
Rozhodca:
Márk Szerencsés
Podpis:
Rozhodca:
Martin Bohuniczký
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:33
9
1:0
01:11
51
2:0
02:36
3
2:1
03:33
38
3:1
04:00
9
4:1
04:23
54
4:2
04:34
30
5:2
06:31
32
6:2
07:53
32
7:2
08:23
38
8:2
09:16
25
Vyluc2m
09:20
30
9:2
10:45
4
10:2
11:46
72
10:3
12:35
75
Vyluc2m
12:40
30
11:3
13:21
3
11:4
13:50
38
12:4
14:27
54
12:5
15:00
51
12:6
16:30
3
12:7
18:29
30
13:7
19:03
51
14:7
20:10
6
15:7
21:13
37
Vyluc2m
21:18
30
Nepr7m
21:37
6
Vyluc2m
21:48
29
15:8
22:16
30
16:8
22:51
99
17:8
25:05
30
18:8
25:39
51
18:9
26:05
72
Vyluc2m
28:34
38
19:9
29:35
37
19:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:26
72
19:11
31:09
37
19:12
32:03
54
19:13
34:10
32
Nepr7m
36:46
30
20:13
37:32
99
21:13
38:02
37
21:14
38:46
30
22:14
39:03
9
23:14
39:54
51
23:15
40:26
13
24:15
40:53
37
24:16
41:19
38
25:16
41:50
3
25:17
41:54
30
26:17
43:13
21
27:17
43:46
38
28:17
44:33
72
28:18
45:08
80
29:18
45:49
72
29:19
47:20
80
30:19
47:31
3
30:20
47:54
72
30:21
49:28
21
Vyluc2m
50:26
30
31:21
50:51
75
31:22
52:30
51
31:23
56:58
44
32:23
58:07
21
33:23
59:10
37
33:24
59:37
38
34:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca