SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2023/2024
Číslo
8A-60
Čas
16:00
Dátum
19.11.2023
Miesto
Školská športová hala Stupava
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
Malacky/Rohožník
Konečný
výsledok
39
17
Polčas
(30')
17
8
Výsledok
(60')
39
17
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
75
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Petra Lakoštíková
05866
4
Klára Drahošová
05127
18;23;39
3
6
Júlia Granátová
06473
9
Júlia Hýravá
05185
21;24;26
3
13
Šárka Vargončíková
06548
34;35
2
30
Barbora Karkušová
04984
2;7;9;16
22
5
31
Zara Komíneková
06179
❼;3;4;11;14
19;25
6
38
Tamara Horecká
29474
31;36
2
40
Tamara Lunterová
05132
29;30
2
41
Lucia Miškolciová
29197
8;10
27;28
4
44
Júlia Ďurišová
06435
20;32
2
2
51
Magdaléna Mydlová
02106
1
[37];38
3
55
Anežka Stránska
05014
65
Lucia Polláková
05048
[5];[6];12;13;[15];[17]
[33]
7
80
Alexandra Garlíková
30439
99
Romana Horecká
29473
A
ZVD:
Peter Horecký
Podpis:
B
Tréner:
Ľuboš Hepner
Licencia:
A
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:08
2:
53:30
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
7
Simona Pavlíková
25225
8
Zoja Antolik
02776
❼;1;7;8
3
10
Lara Čurčič
28785
22
Martina Stachovičová
25234
25
Markéta Maxian
26953
27
Anabela Galová
26403
10
1
2
30
Laura Pospíšilová
29128
37
Sofia Nemcová
02768
[12]
1
N
42
Petra Pavleová
06445
3;4
15
3
50
Veronika Šišoláková
05085
5
16
2
2
51
Nina Kubeňáková
28560
2
17
2
N
54
Simona Gazdičová
28559
55
Katarína Kassayová
28557
[6]
13
2
72
Agáta Herdová
02775
9;11;14
3
N
75
Daniela Strelecká
25677
2
76
Ema Vajdová
25308
A
ZVD:
Vladimír Pavlík
Podpis:
B
Tréner:
Patrik Walter
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Dušan Šuster
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
27:09
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Rabatinová Antónia
Zdravotná služba:
Filipková Oľga
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisseová Soňa
Podpis:
Rozhodca:
Barbora Tomášová
Podpis:
Rozhodca:
Veronika Štrbová
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:22
51
1:0
03:12
8
Nepr7m
04:23
72
Napom
04:55
8
1:1
05:01
30
2:1
06:32
51
2:2
08:13
51
Napom
08:21
31
Nepr7m
09:15
31
3:2
11:01
31
4:2
11:52
65
5:2
12:16
42
5:3
14:59
37
Napom
15:23
65
6:3
15:46
30
7:3
17:40
41
8:3
18:07
30
9:3
19:23
41
10:3
19:44
42
10:4
20:19
31
11:4
21:02
65
12:4
21:25
50
12:5
21:31
65
13:5
22:17
55
13:6
22:55
8
13:7
23:24
31
14:7
24:17
8
14:8
27:53
65
15:8
29:16
30
16:8
29:16
27
Vyluc2m
29:57
50
Vyluc2m
30:00
65
17:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:47
54
Nepr7m
30:58
4
18:8
31:25
31
19:8
33:31
44
20:8
34:12
9
21:8
34:32
30
22:8
35:08
72
22:9
35:19
4
23:9
36:24
9
24:9
36:36
27
24:10
36:44
31
25:10
38:18
72
25:11
39:09
37
25:12
39:54
9
26:12
40:31
41
27:12
42:18
41
28:12
42:51
55
28:13
43:33
40
29:13
45:14
40
30:13
46:28
38
31:13
46:52
72
31:14
47:21
44
32:14
47:39
75
Vyluc2m
47:43
65
33:14
51:46
13
34:14
52:25
42
34:15
52:25
44
Vyluc2m
53:02
13
35:15
53:55
38
36:15
55:07
50
36:16
55:41
51
37:16
56:47
51
38:16
57:09
51
38:17
59:20
4
39:17
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca