SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
MOL Liga 2023/2024
Číslo
XBA 082
Čas
17:30
Dátum
17.01.2024
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
MŠK Iuventa Michalovce
B
Hostia
DHC Slávia Praha
Konečný
výsledok
30
20
Polčas
(30')
16
11
Výsledok
(60')
30
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
300
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Naira Morgana Mendes de Almeida
25896
24
1
2
Marija Radović
30239
[16]
[21];[22];[27]
4
6
Nikoleta Pejović
28981
7
Aleksandra Oliwia Dorsz
28967
9
Martina Popovcová
00471
10
Marianna Paľová
01079
11;13
2
2
11
Dorota Bačenková
01257
26
1
14
Veronika Habánková
01086
25
1
15
Karina Soskyda
27510
4;8
2
2
16
Iryna Yablonska-Bobal
04555
18
Yevheniia Kohuch
25290
29
1
21
Patrícia Wolingerová
01083
1;5;10;12
18;20
6
N
24
Emilia Julia Kowalik
28966
30
1
33
Iryna Kompaniiets
28769
17
1
2
88
Lívia Klučková
02679
23
1
99
Anastasija Krivokapic
27549
2;3;6;7;9;14;15
19;28
9
A
ZVD:
Jan Novák
Podpis:
B
Tréner:
Peter Kostka
Licencia:
A
Platnosť do:    30.09.2024
C
Funkcionári:
Boris Aspridis
Funkcia:
D
Funkcionári:
Stanislav Béreš
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16:41
2:
47:14
3:
53:48
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Holečková Veronika 61506
XXXX1
1;5;11
[20]
4
2
4
Franková Julie 60066
XXXX2
8
1
5
Motejlová Nikol 56427
XXXX3
7
Koubová Alexandra 66305
XXXX4
8
Pejšová Karolína 68160
XXXX5
2
9
Vostarková Tereza 67392
XXXX6
4
17
2
10
Novotná Adela 53416
XXXX7
11
Holeňaková Denisa 66093
XXXX8
13;19
2
13
Fryčáková Vendula 55239
XXXX9
18
1
15
Zimová Adéla 61498
XXX10
9
1
19
Míšová Adriana 56879
XXX11
26
Švihnosová Nikola 58508
XXX12
6;7;10
[12];[14];[15];16;❼
7
27
Malá Michaela 61584
XXX13
33
Kudláčková Petra 47422
XXX14
38
Vavroušková Barbora 62217
XXX15
2;3
2
2
A
ZVD:
Richard Toman
Podpis:
B
Tréner:
Daniel Čurda A 6/27
Licencia:
Platnosť do:   
C
Funkcionári:
Jan Jozef
Funkcia:
D
Funkcionári:
Dušan Kožehuba
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:27
2:
41:45
3:
55:44
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Matúš Šamudovský
Zdravotná služba:
Mudr. Maroš Sidun
Časomerač:
František Pustý
Hlásateľ
Ján Čúrny
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ingrid Štefanisková
Podpis:
Rozhodca:
Boris Cipov
Podpis:
Rozhodca:
Zoran Klus
Podpis:
Delegát:
Ivan Vydra
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:43
3
0:1
01:09
21
1:1
01:25
38
1:2
02:13
99
2:2
02:54
99
3:2
03:13
38
3:3
03:27
3
Vyluc2m
04:41
21
Napom
06:17
15
4:3
08:06
21
5:3
09:25
9
5:4
09:54
99
6:4
11:18
99
7:4
11:43
3
7:5
12:24
15
8:5
13:09
26
8:6
13:20
15
Vyluc2m
13:37
26
8:7
14:34
99
9:7
14:43
4
9:8
15:32
21
10:8
18:26
10
11:8
19:05
15
11:9
20:21
26
11:10
23:07
3
11:11
23:54
21
12:11
26:03
10
13:11
27:18
99
14:11
27:46
99
15:11
29:53
2
16:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:41
26
16:12
34:27
11
16:13
35:04
33
17:13
35:45
21
18:13
37:08
99
19:13
39:44
21
20:13
40:32
2
21:13
41:36
2
22:13
42:28
26
22:14
43:01
38
Vyluc2m
43:19
88
23:14
44:21
1
24:14
44:56
10
Vyluc2m
45:00
26
24:15
45:40
14
25:15
46:15
26
25:16
48:53
9
25:17
49:30
11
26:17
49:52
8
Vyluc2m
49:57
2
27:17
51:46
33
Vyluc2m
51:51
26
Nepr7m
52:21
99
28:17
54:19
13
28:18
54:35
18
29:18
55:05
11
29:19
57:04
3
29:20
59:06
24
30:20
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca