SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
MOL Liga 2023/2024
Číslo
XBA 069
Čas
19:00
Dátum
06.01.2024
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
MŠK Iuventa Michalovce
B
Hostia
HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
23
20
Polčas
(30')
13
12
Výsledok
(60')
23
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
600
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Naira Morgana Mendes de Almeida
25896
2
Marija Radović
30239
[3];[4];[8];[10];❼
4
6
Nikoleta Pejović
28981
7
Aleksandra Oliwia Dorsz
28967
13
1
2
9
Martina Popovcová
00471
2;9
17;19
4
10
Marianna Paľová
01079
2
11
Dorota Bačenková
01257
7
1
14
Veronika Habánková
01086
6;12
16;18;20;21;[22]
7
2
15
Karina Soskyda
27510
16
Iryna Yablonska-Bobal
04555
18
Yevheniia Kohuch
25290
21
Patrícia Wolingerová
01083
15
1
22
24
Emilia Julia Kowalik
28966
1;5;11
23
4
33
Iryna Kompaniiets
28769
14
1
2
88
Lívia Klučková
02679
99
Anastasija Krivokapic
27549
A
ZVD:
Jan Novák
Podpis:
B
Tréner:
Peter Kostka
Licencia:
A
Platnosť do:    30.09.2024
C
Funkcionári:
Boris Aspridis
Funkcia:
D
Funkcionári:
Stanislav Béreš
Funkcia:
Team Time-Out 1:
04:15
2:
52:59
3:
59:03
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Noémi Magera
25881
2
Monika Pénzes
03526
4
Noémi Kovács
27527
11
1
10
Valeria Policarpo Santos
28984
19
1
12
Barbara Gajdóczi
27529
13
LIgia Costa Maia De Silva
27525
5;9;10;12
15
5
15
Kata Juhos
28799
18
Réka Mészáros
19375
20
1
19
Eiška Desortová
27530
3
17
2
24
Kristína Pastorková
00020
22
26
Barbara Sári
25717
[4];❼
1
31
Bernadett Hornyák
27528
44
Jovana Ilić
28982
2
74
Erika Rajnohová
00838
2;6;8
3
2
77
Cintia Bugárová
01755
91
Réka Bizik
25184
1;7
13;[14];[16];[18]
6
A
ZVD:
Silvia Priklerová
Podpis:
B
Tréner:
Viktor Debre
Licencia:
A
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Juraj Ludík
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:37
2:
40:29
3:
51:00
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Matúš Šamudovský
Zdravotná služba:
Mudr. Maroš Sidun
Časomerač:
František Pustý
Hlásateľ
Ján Čúrny
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ingrid Štefanisková
Podpis:
Rozhodca:
Ondrej Sabol
Podpis:
Rozhodca:
Jozef Daňo
Podpis:
Delegát:
Jozef Gedeon
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:30
91
0:1
01:58
74
0:2
03:13
19
0:3
04:12
26
0:4
04:37
24
Vyluc2m
06:04
24
1:4
09:23
9
2:4
11:14
2
3:4
12:20
24
Vyluc2m
12:45
2
4:4
13:57
13
4:5
14:23
24
5:5
15:05
74
5:6
15:24
14
6:6
15:38
21
Vyluc2m
17:26
7
Vyluc2m
17:30
26
Nepr7m
18:37
11
7:6
18:38
44
Vyluc2m
19:06
91
7:7
20:41
2
8:7
21:38
74
8:8
22:31
7
9:8
23:08
9
10:8
23:30
13
10:9
24:31
33
Vyluc2m
24:43
13
10:10
26:09
2
11:10
27:09
24
12:10
27:55
4
12:11
28:29
14
13:11
28:47
13
13:12
29:04
2
Nepr7m
29:33
14
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:47
91
13:13
31:30
33
14:13
33:22
21
15:13
34:11
91
15:14
35:15
2
Nepr7m
35:48
13
15:15
36:32
14
16:15
38:21
9
17:15
39:59
14
18:15
40:17
9
19:15
41:34
14
20:15
42:19
91
20:16
43:01
19
20:17
43:34
14
21:17
43:44
10
Vyluc2m
43:59
21
Vyluc2m
44:05
91
21:18
45:53
74
Vyluc2m
45:58
14
22:18
46:53
24
23:18
47:27
10
23:19
48:08
18
23:20
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca