SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
MOL Liga 2023/2024
Číslo
XBA 032
Čas
16:00
Dátum
07.10.2023
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
MŠK Iuventa Michalovce
B
Hostia
DHK Zora Olomouc
Konečný
výsledok
33
26
Polčas
(30')
15
12
Výsledok
(60')
33
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
220
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Naira Morgana Mendes de Almeida
25896
2
Marija Radović
30239
2;4;[10];[14];15
5
6
Nikoleta Pejović
28981
20;24
2
7
Aleksandra Oliwia Dorsz
28967
3;9
30
3
9
Martina Popovcová
00471
16;25;28;31
4
10
Marianna Paľová
01079
11
Dorota Bačenková
01257
14
Veronika Habánková
01086
1
1
16
Iryna Yablonska-Bobal
04555
18
Yevheniia Kohuch
25290
5;8;11;13
4
21
Patrícia Wolingerová
01083
19;22;27;32
4
24
Emilia Julia Kowalik
28966
18;21;23
3
33
Iryna Kompaniiets
28769
7;12
26;29;33
5
N2
88
Lívia Klučková
02679
6
1
22
99
Anastasija Krivokapic
27549
17
1
A
ZVD:
Jan Novák
Podpis:
B
Tréner:
Peter Kostka
Licencia:
A
Platnosť do:    30.09.2024
C
Funkcionári:
Boris Aspridis
Funkcia:
D
Funkcionári:
Stanislav Béreš
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:12
2:
34:42
3:
54:07
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Iva Malinová
XXX13
1;[3];[6];[10];[11]
[14];[15];19;[20];[21];[24]
11
4
Anna Kubalková
XXX12
5;9
16;23
4
2
6
Nikola Jansová
XXX11
2
1
2
8
Adéla Protivánková
XXX10
8
25
2
2
11
Claudia Roupcová
XXXX9
12
Klára Habrmanová
XXXX8
15
Eliška Krejzlíková
XXXX7
22
Simona Horáková
XXXX6
26
Michaela Polášková
XXXX5
27
Tereza Vasiljeva
XXXX4
7
1
N
28
Anna Možíšová
XXXX3
4
22
2
33
Monika Machačová
XXXX2
13;26
2
88
Klára Kubalková
XXXX1
12
17;18
3
A
ZVD:
Alois Sedláček
Podpis:
B
Tréner:
Lucie Fabíková
Licencia:
Platnosť do:    29.02.2024
C
Funkcionári:
Michal Korytář
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:42
2:
39:23
3:
50:10
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
9
Hl. usporiadateľ:
Martin Dziura
Zdravotná služba:
Marek Mašľan
Časomerač:
Milan Adi
Hlásateľ
Ján Čurný
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Drahoslav Ondo Eštok
Podpis:
Rozhodca:
Peter Richvalský
Podpis:
Rozhodca:
Tomáš Palovčák
Podpis:
Delegát:
Ivan Vydra
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:35
14
1:0
02:43
3
1:1
03:07
6
1:2
04:07
2
2:2
04:22
33
Napom
04:22
3
2:3
05:19
7
3:3
06:07
27
Napom
06:48
6
Vyluc2m
07:08
2
4:3
09:04
28
4:4
09:43
4
4:5
10:27
18
5:5
11:07
88
6:5
11:13
3
6:6
11:36
33
7:6
13:15
18
8:6
14:07
27
8:7
14:17
7
9:7
16:29
8
9:8
17:52
2
10:8
18:42
4
10:9
19:36
18
11:9
20:20
4
Vyluc2m
20:38
33
12:9
22:41
18
13:9
24:56
2
14:9
25:57
3
14:10
27:49
2
15:10
28:17
88
Vyluc2m
28:55
33
Vyluc2m
28:57
3
15:11
29:43
88
15:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:16
33
15:13
30:41
9
16:13
31:33
99
17:13
31:34
3
17:14
32:53
24
18:14
33:48
3
18:15
34:22
4
18:16
34:42
88
18:17
35:00
21
19:17
36:52
88
19:18
37:07
8
Vyluc2m
37:08
6
20:18
38:01
24
21:18
38:28
21
22:18
39:25
24
23:18
40:20
6
24:18
40:40
9
25:18
41:13
3
25:19
42:24
3
25:20
45:20
3
25:21
45:51
28
25:22
46:31
33
26:22
46:43
4
26:23
47:47
21
27:23
48:45
9
28:23
49:53
33
29:23
52:10
7
30:23
55:08
9
31:23
55:50
88
Vyluc2m
56:31
3
31:24
57:27
21
32:24
57:31
8
32:25
59:15
33
33:25
59:52
33
33:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca