SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
MOL LIGA 2022/2023
Číslo
WS 3
Čas
19:00
Dátum
07.05.2023
Miesto
MŠH Šaľa
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
HK Slovan Duslo Šaľa
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
18
19
Polčas
(30')
10
9
Výsledok
(60')
18
19
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
2000
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Terézia Takáčová
00863
2
4
Nikola Rácková
02536
3
14
2
2
8
Diana Mária Vargová
01252
6
12;18
3
9
Barbora Königová
02581
2
10
Katarína Pócsíková
00826
[4];[7];[10]
13;[17]
5
11
Olívia Ščípová
03412
1;[2];[5]
[11];16;❼
5
2
12
Soňa Furgaláková
00030
8
1
13
Radka Šalatová
03785
15
Nina Ušiaková
00854
17
Martina Tulipánová
00823
9
1
18
Kristína Kusyová
03043
19
Edina Pastoreková
27433
2
21
Viktória Voržáčková
00341
27
Liza Somogyi
25664
43
Petra Pálová
03916
89
Lenka Ratvajská
00473
15
1
A
ZVD:
Petra Varjassiová
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pčola
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2024
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Naira Morgana Mendes de Almeida
25896
7
Bibiana Štefaniková
01082
5;7
15;18
4
N
8
Nataliia Dmytrenko
30232
2
9
Martina Popovcová
00471
4;6;9
11
4
2
10
Karina Soskyda
27510
2
1
222D
16
Iryna Yablonska-Bobal
04555
18
Yevheniia Kohuch
25290
19
Yana Borysevych
25901
3
1
21
Patrícia Wolingerová
01083
1
14;16;19
4
25
Marija Radović
30239
[8]
13
2
33
Iryna Kompaniiets
28769
12;17
2
88
Lívia Klučková
02679
10
1
A
ZVD:
Jan Novák
Podpis:
B
Tréner:
Peter Kostka
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:    31.08.2026
C
Funkcionári:
Boris Aspridis
Funkcia:
D
Funkcionári:
Martina Kasaková
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Mészároš František
Zdravotná služba:
Boltenkov Alexander
Časomerač:
Popluhár Peter
Hlásateľ
Sklenár Jozef
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Gyárfásová Nina
Podpis:
Rozhodca:
Boris Mandák
Podpis:
Rozhodca:
Mário Rudinský
Podpis:
Delegát:
Peter Dvorský
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
03:19
7
Napom
03:34
11
1:0
04:11
21
1:1
05:19
10
1:2
07:07
19
1:3
07:15
10
Vyluc2m
07:16
11
2:3
08:12
4
3:3
08:45
4
Vyluc2m
09:01
9
3:4
09:39
10
4:4
10:13
7
4:5
10:50
9
4:6
11:47
11
5:6
13:31
8
6:6
13:47
7
6:7
15:12
9
Vyluc2m
19:50
10
Vyluc2m
19:54
10
7:7
20:40
12
8:7
23:11
25
8:8
26:04
9
Vyluc2m
29:07
17
9:8
29:33
9
9:9
30:00
10
10:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:54
10
Vyluc2m
31:55
10
Diskval
31:58
11
11:9
32:41
88
11:10
32:58
8
12:10
35:32
9
12:11
35:40
10
13:11
37:20
2
Vyluc2m
38:04
33
13:12
38:42
4
14:12
39:10
25
14:13
39:41
8
Vyluc2m
40:00
89
15:13
40:52
19
Vyluc2m
41:02
21
15:14
41:02
11
Vyluc2m
42:20
7
15:15
49:39
21
15:16
51:01
11
16:16
51:38
33
16:17
53:19
10
17:17
55:44
11
Nepr7m
56:37
7
17:18
58:05
8
18:18
59:55
21
18:19
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca