SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky
Číslo
8A-29
Čas
12:00
Dátum
16.10.2022
Miesto
ŠH Malacky
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Malacky/Rohožník
B
Hostia
ŠK Zemplín Trebišov
Konečný
výsledok
35
15
Polčas
(30')
19
7
Výsledok
(60')
35
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
75
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
12
Terezka Kaňková
28558
15
Laura Šišoláková
04310
[19]
[22]
2
2
29
Martina Bačová
05080
32
Simona Kubeňáková
02773
2;8
2
33
Magdaléna Mrázová
02937
24;31;33;34
4
35
Nikol Jurkovičová
29169
9;11;12
20;21
5
37
Sofia Nemcová
02768
[1];4;5;6;[7];10;[13];15;16;18
23;[25];27;29;32
15
40
Kristína Pavlíková
05130
2
42
Petra Pavleová
06445
17
1
2
54
Simona Gazdičová
28559
55
Katarína Kassayová
28557
2
69
Jana Tardíková
03346
14
26;28
3
2
72
Agáta Herdová
02775
3
35
2
N
76
Ema Vajdová
25308
30
1
95
Nikoleta Šofranko
27444
A
ZVD:
Dušan Roško
Podpis:
B
Tréner:
Dušan Šuster
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Vladimír Pavlík
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
xxx
2:
50:24
3:
xxx
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Alexandra Kozáková
29641
2
Ružena Zoššáková
29788
8;15
2
3
Kseniia Krytska
27609
6
12
2
4
Kiara Vysokajová
29798
5
Patrícia Vilková
26898
6
Mariia Tutova
27478
4
1
2
7
Viktória Cabadová
29642
[1];[5]
[10]
3
22
9
Ivana Jendžejovská
25427
3
9;11
3
10
Vanda Suchá
29793
12
Kiara Zuzana Gazdagová
26975
14
Yelyzaveta Kolesnikova
27479
[14]
1
16
Zoja Danková
29637
7
1
17
Eliška Duplinská
26901
13
1
18
Karin Varanaiová
29653
2
1
44
Natália Minďarová
29648
A
ZVD:
Miroslav Tóth
Podpis:
B
Tréner:
Miroslav Tóth
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Magdaléna Šestáková
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:18
2:
xxx
3:
xxx
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Tesár Rasťo
Zdravotná služba:
Sánovská Beata
Časomerač:
Oravcová Sisa
Hlásateľ
Nemcová Nikol
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Odumorková Nikol
Podpis:
Rozhodca:
David Halámek
Podpis:
Rozhodca:
Samuel Švarc
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:32
37
1:0
03:08
32
2:0
03:50
72
Napom
04:43
72
3:0
05:35
37
4:0
07:53
37
5:0
08:27
37
6:0
09:00
69
Vyluc2m
09:05
7
6:1
09:31
37
7:1
10:30
32
8:1
12:10
35
9:1
13:10
37
10:1
14:04
35
11:1
14:48
35
12:1
15:42
7
Vyluc2m
15:56
37
13:1
16:27
18
13:2
16:54
69
14:2
17:14
9
14:3
19:05
6
14:4
19:50
37
15:4
20:02
40
Vyluc2m
20:07
7
15:5
21:17
42
Vyluc2m
22:25
37
16:5
23:26
3
16:6
23:58
16
16:7
24:24
6
Vyluc2m
24:38
42
17:7
25:53
37
18:7
28:32
15
19:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:20
35
20:7
31:07
35
21:7
34:53
7
Vyluc2m
34:56
15
22:7
36:07
37
23:7
37:08
33
24:7
39:15
37
25:7
40:46
69
26:7
41:42
37
27:7
43:09
69
28:7
45:29
2
28:8
45:55
37
29:8
46:38
76
30:8
47:29
9
30:9
47:48
33
31:9
48:22
55
Vyluc2m
48:27
7
31:10
49:21
9
31:11
50:07
3
31:12
51:58
37
32:12
52:29
33
33:12
53:32
17
33:13
53:32
15
Vyluc2m
53:32
14
33:14
55:27
33
34:14
56:51
72
35:14
57:21
2
35:15
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca