SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
Čas
16,00
Dátum
11.06.2022
Miesto
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
Handball Zlatná na Ostrove
Konečný
výsledok
33
26
Polčas
(25')
17
15
Výsledok
(50')
33
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Zuzana Hotovčinová
06451
3
Diana Padová
05242
5
Diana Danilovičová
05236
6
Viktória Osipčáková
05238
7
Alina Kamberovič
05248
4;10;11;17
20;25;26;27;29;31;32
11
8
Diana Holejová
29592
33
1
9
Barbora Sabovová
04207
1;2;3;5;6;12;[15];16
18;19;21;23;[28];30
14
2
10
Karolína Margová
05237
2
17
Nela Šimková
06520
8
1
22
21
Sára Vrabeľová
05249
23
Sofia Sinaiová
05255
24
1
N
24
Jasmína Kamberovič
06523
9;13;14
22
4
2
26
Maruknych
XXX16
28
Petra Babinčáková
29596
7
1
53
Kristína Kubičinová
28893
A
ZVD:
Kamil Kamberovič
Podpis:
B
Tréner:
Drahoslav Ondo Eštok
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Katarína Dlugošová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
---
2:
---
3:
---
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Aneta Bothová
01146
2
Tímea Kasznár
03703
5
Dorina Matuseková
29056
4;10;14
17;19;26
6
6
Olívia Nagy
06626
10
Virág Csepregy
01149
7;11
2
2D
12
Fanny Koczkás
04936
14
Dominika Klučka
04953
[1];8;9;[12];13;15
20;21;22;24;25
11
15
Amira Hrabovská
28965
23
1
19
Anna Sába Svec
01142
21
Csilla Csontos
01147
22
Marianna Antónia Csiba
02116
6
16
2
2
23
Lujza Rozi Bölcskei
03700
2;3;5
18
4
A
ZVD:
Tímea Susiková
Podpis:
B
Tréner:
Eva Susiková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
---
2:
39:52
3:
---
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Gyárfasová Mária
Zdravotná služba:
Boltenkov Alexander
Časomerač:
Sýkorová Zuzana
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Greštiaková Janka
Podpis:
Rozhodca:
Rebeka Haščíková
Podpis:
Rozhodca:
Veronika Štrbová
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:42
9
1:0
01:41
9
2:0
01:50
14
2:1
02:24
9
3:1
02:43
23
Napom
03:18
7
4:1
03:32
23
4:2
05:48
23
4:3
06:00
9
5:3
06:43
22
Vyluc2m
07:00
9
6:3
07:33
28
7:3
07:52
5
7:4
08:20
17
8:4
08:58
24
9:4
09:09
23
9:5
09:38
7
10:5
09:56
22
10:6
10:28
7
11:6
11:14
10
11:7
11:39
14
11:8
13:08
9
12:8
14:15
14
12:9
15:17
5
12:10
16:55
10
12:11
17:03
24
13:11
18:20
10
Vyluc2m
18:25
14
13:12
19:15
24
14:12
21:02
14
14:13
21:13
10
Vyluc2m
21:14
10
Diskval
21:17
9
15:13
21:49
5
15:14
22:43
9
16:14
23:28
14
16:15
24:36
7
17:15
24:46
17
Vyluc2m
24:46
17
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
25:41
22
17:16
27:01
5
17:17
27:51
23
17:18
28:37
5
17:19
29:19
9
18:19
32:03
9
19:19
32:38
7
20:19
33:12
9
21:19
34:52
14
21:20
34:53
9
Vyluc2m
35:41
24
22:20
37:58
9
23:20
38:41
14
23:21
38:55
23
24:21
39:28
14
24:22
39:49
7
25:22
40:22
7
26:22
41:17
15
26:23
41:41
14
26:24
42:11
7
27:24
43:32
9
28:24
44:50
24
Vyluc2m
45:08
7
29:24
45:41
9
30:24
47:09
14
30:25
48:09
7
31:25
48:27
7
32:25
48:57
8
33:25
49:21
5
33:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca