SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
Čas
12:30
Dátum
11.06.2022
Miesto
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
HK Slovan Duslo Šaľa
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
28
15
Polčas
(25')
15
7
Výsledok
(50')
28
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Linda Tóthová
04770
3
Michaela Lukačinová
04333
3;10
20;21;24
5
2
7
Scarlet Špendlová
29228
28
1
8
Nina Gyárfasová
03617
9;11
[18];19;[25];27
6
2
9
Liana Botková
03626
10
Tamara Gerasimov
03618
2
11
Laura Brezánska
03867
[1];[2];❼;6;7;❼;[13];15
[22]
7
12
Liliana Štítková
03624
13
Dagmar Kostková
03567
[5];8;❼;14
16
4
N2
14
Lea Szabová
03622
23
1
17
Hana Sedlárová
04736
26
1
18
Lenka Štrbková
03623
4;12
17
3
19
Sofia Szabóová
04769
20
Hana Sýkorová
03565
72
Diana Stloukalová
29073
A
ZVD:
Zuzana Sýkorová
Podpis:
B
Tréner:
Ľudmila Boltenková
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Nina Letková
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
24:23
2:
---
3:
---
Počet 7m hodov:
10
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Zuzana Hotovčinová
06451
4
1
3
Diana Padová
05242
15
1
5
Diana Danilovičová
05236
6
Viktória Osipčáková
05238
7
Jasmína Kamberovič
06523
6
9
2
222D
8
Diana Holejová
29592
9
Barbora Sabovová
04207
1;2;3
8;10;[12]
6
N222D
10
Karolína Margová
05237
17
Nela Šimková
06520
21
Sára Vrabeľová
05249
23
Sofia Sinaiová
05255
11;13;14
3
2
24
Alina Kamberovič
05248
5;7
2
2
26
Marukhnych Dariia, EP 932084
XXX16
28
Petra Babinčáková
29596
33
Kristína Kubičinová
28893
A
ZVD:
Kamil Kamberovič
Podpis:
N
B
Tréner:
Drahoslav Ondo Eštok
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Martina Bačíková
Funkcia:
D
Funkcionári:
Katarína Dlugošová
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:37
2:
31:13
3:
---
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Gyarfásová Mária
Zdravotná služba:
Alexander Boltenkov
Časomerač:
Veronika Petrikovičová
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Janka Greštiaková
Podpis:
Rozhodca:
Jakub Šmalo
Podpis:
Rozhodca:
Martin Bohuniczký
Podpis:
Delegát:
Peter Haščík
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:41
9
Napom
04:00
9
0:1
04:11
24
Vyluc2m
04:16
11
1:1
05:13
9
1:2
05:40
11
2:2
06:08
9
2:3
06:15
3
3:3
06:57
2
3:4
07:04
13
Napom
07:22
18
4:4
08:21
24
4:5
09:09
11
Nepr7m
09:13
13
5:5
09:41
7
5:6
09:43
13
Vyluc2m
10:29
11
6:6
11:17
9
Vyluc2m
11:34
11
7:6
12:17
13
8:6
13:20
8
9:6
14:19
9
Vyluc2m
14:35
3
10:6
14:57
24
10:7
15:10
8
11:7
16:04
7
Vyluc2m
16:08
13
Nepr7m
16:37
18
12:7
17:41
A
Napom
17:42
11
Nepr7m
18:35
11
13:7
23:11
3
Vyluc2m
23:32
13
14:7
23:33
7
Vyluc2m
24:39
23
Vyluc2m
25:00
11
15:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
29:55
13
16:7
31:11
18
17:7
31:33
9
17:8
32:14
8
18:8
32:32
7
18:9
33:24
9
18:10
33:53
8
19:10
34:08
23
19:11
34:40
3
20:11
35:07
9
20:12
35:40
9
Vyluc2m
35:41
9
Diskval
36:01
3
21:12
37:16
8
Vyluc2m
37:30
23
21:13
38:20
11
22:13
39:21
14
23:13
40:00
3
24:13
40:29
10
Vyluc2m
41:59
7
Vyluc2m
42:00
7
Diskval
42:06
8
25:13
42:32
23
25:14
43:11
17
26:14
46:09
8
27:14
47:37
3
27:15
48:30
7
28:15
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca