SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
Čas
16:00
Dátum
28.05.2022
Miesto
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
HK Slovan Duslo Šaľa
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
30
11
Polčas
(20')
15
6
Výsledok
(40')
30
11
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Lucia Lenčéšová
17917
3
Michaela Lukačinová
04333
1
20;21
3
7
Scarlet Špendlová
29228
29
1
8
Nina Gyárfasová
03617
7;9;10
3
2
9
Liana Botková
03626
13
17
2
10
Tamara Gerasimov
03618
16;18
2
11
Laura Brezánska
03867
2;5;6
24;25
5
12
Diana Stloukalová
29073
13
Dagmar Kostková
03567
3;8;[15]
28;30
5
14
Lea Szabová
03622
17
Hana Sedlárová
04736
12;14
[19];23;27
5
18
Lenka Štrbková
03623
4;11
22;26
4
19
Sofia Szabóová
04769
20
Hana Sýkorová
03565
A
ZVD:
Zuzana Sýkorová
Podpis:
B
Tréner:
Ľudmila Boltenková
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Nina Letková
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:05
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
15
Alexandra Jovnašová
25595
18
Marcela Čierna
30438
19
Liliana Bencová
04456
3;4
8;11
4
22
Sofia Tomašechová
03640
1;2;5;6
9;10
6
24
Natalie Beňová
25812
28
Eva Hrabovská
30702
33
Karolína Josková
30581
41
Sandra Janícseková
28480
42
Paulína Gombáriková
25723
54
Vanessa Bolf
29912
55
Kapičáková Petra 25390
XXXX1
69
Rebecca Leonette Rigová
30878
77
Karolína Gajdošová
28622
79
Jana Stebelová
04795
80
Alexandra Garlíková
30439
2
88
Lilien Droppová
25686
7
1
A
ZVD:
Mikuláš Viczén
Podpis:
B
Tréner:
Adriana Lešková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2023
C
Funkcionári:
Alexandra Garlíková
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
Góly zo 7m:
Hl. usporiadateľ:
Rudolf Petrikovič
Zdravotná služba:
Boltenkov Alexander
Časomerač:
Gyárfásová Mária
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Janka Greštiaková
Podpis:
Rozhodca:
Jakub Šmalo
Podpis:
Rozhodca:
Patrik Papaj
Podpis:
Delegát:
Ladislav Podlucký
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:21
22
0:1
00:29
3
1:1
01:00
11
2:1
01:41
13
3:1
02:35
18
4:1
03:46
11
5:1
04:32
11
6:1
05:39
22
6:2
06:30
8
7:2
07:45
13
8:2
08:09
19
8:3
08:48
19
8:4
09:18
8
9:4
10:12
8
10:4
10:54
18
11:4
13:53
80
Vyluc2m
15:13
17
12:4
15:50
9
13:4
16:45
22
13:5
17:41
17
14:5
18:32
22
14:6
19:40
13
15:6
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:17
10
16:6
20:58
8
Vyluc2m
21:38
9
17:6
24:56
10
18:6
27:27
88
18:7
28:15
17
19:7
29:53
19
19:8
30:23
3
20:8
31:47
3
21:8
33:57
18
22:8
35:04
17
23:8
35:38
11
24:8
36:33
22
24:9
36:46
11
25:9
37:12
18
26:9
37:31
22
26:10
37:52
17
27:10
38:17
13
28:10
39:10
7
29:10
39:44
19
29:11
39:49
13
30:11
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca