SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
Čas
13:00
Dátum
28.05.2022
Miesto
MŠH Šaľa
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
Handball Zlatná na Ostrove
B
Hostia
HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
30
25
Polčas
(20')
15
14
Výsledok
(40')
30
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Aneta Bothová
01146
2
Tímea Kasznár
03703
N
5
Dorina Matuseková
29056
6
Olívia Nagy
06626
21
1
10
Virág Csepregy
01149
5;8;9
17;26
5
12
Fanny Koczkás
04936
14
Dominika Klučka
04953
3;7;12;15
18;19;22;24;25;27
10
15
Amira Hrabovská
28965
2
19
Anna Sába Svec
01142
1;2;4;[14]
[16];20;23;[29]
8
21
Csilla Csontos
01147
22
Marianna Antónia Csiba
02116
10;13
28;30
4
23
Lujza Rozi Bölcskei
03700
6;11
2
A
ZVD:
Réka Svec Somogyi
Podpis:
B
Tréner:
Eva Susiková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Eszter Soós
03929
4;7
23;24
4
27
Brigitta Bozsek
01967
3;[6];[14]
[15];[16];17;18;[19];[21];[22];25
11
28
Veronika Plutzerová
03537
20
1
30
Gáborová Jázmin 25522
XXXX1
33
Orsolya Gányi
03862
1
1
42
Fruzsina Perleczky
01970
10
1
N
54
Eszter Komlós
04611
2;8;12
3
56
Rebeka Kiss
04612
58
Kata Gányi
04670
5;13
2
61
Borsika Lili Somogyi
04607
9;11
2
80
Rebeka Flóra Csémyová
28862
A
ZVD:
Mária Straková
Podpis:
B
Tréner:
Tünde Brunczviková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
26:25
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Petrikovič Rudolf
Zdravotná služba:
Alexander Boltenkov
Časomerač:
Gyárfásová Mária
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zuzana Sýkorová
Podpis:
Rozhodca:
Patrik Papaj
Podpis:
Rozhodca:
Stanislava Kellner
Podpis:
Delegát:
Ladislav Podlucký
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:12
19
1:0
01:33
33
1:1
02:15
19
2:1
03:25
14
3:1
03:43
42
Napom
04:01
19
4:1
04:31
54
4:2
04:53
10
5:2
06:26
27
5:3
06:51
23
6:3
07:07
8
6:4
07:52
58
6:5
09:00
27
6:6
09:26
14
7:6
09:37
8
7:7
09:50
10
8:7
11:05
54
8:8
11:48
10
9:8
12:07
2
Napom
13:27
22
10:8
13:57
61
10:9
14:25
42
10:10
14:45
23
11:10
15:46
14
12:10
16:09
61
12:11
16:36
22
13:11
18:04
19
14:11
18:32
54
14:12
19:00
58
14:13
19:04
14
15:13
19:48
27
15:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:40
19
16:14
21:15
15
Vyluc2m
21:15
27
16:15
23:06
10
17:15
24:06
27
17:16
24:32
14
18:16
26:01
14
19:16
26:21
19
20:16
27:02
6
21:16
27:25
27
21:17
28:39
27
21:18
29:42
14
22:18
30:19
27
22:19
30:41
19
23:19
31:02
28
23:20
31:28
14
24:20
32:32
14
25:20
33:14
27
25:21
33:44
10
26:21
34:13
27
26:22
34:36
14
27:22
35:13
8
27:23
35:35
22
28:23
37:03
19
29:23
37:51
22
30:23
38:30
8
30:24
39:10
27
30:25
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca