SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
Čas
13:00
Dátum
15.05.2022
Miesto
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
Handball Zlatná na Ostrove
B
Hostia
HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
25
24
Polčas
(20')
16
11
Výsledok
(40')
25
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Aneta Bothová
01146
2
Tímea Kasznár
03703
5
Dorina Matuseková
29056
6
Olívia Nagy
06626
10
Virág Csepregy
01149
15
18;23
3
12
Fanny Koczkás
04936
14
Dominika Klučka
04953
3;7;[13]
❼;20;21
5
15
Amira Hrabovská
28965
22
19
Anna Sába Svec
01142
4;[5];8;9;[10];12;❼
19;22;24;25
10
N
21
Csilla Csontos
01147
1;6;14
3
N2
22
Marianna Antónia Csiba
02116
17
1
23
Lujza Rozi Bölcskei
03700
2;11;16
3
A
ZVD:
Réka Svec Somogyi
Podpis:
B
Tréner:
Eva Susiková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
38:27
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Eszter Soós
03929
27
Brigitta Bozsek
01967
1;2;4;9;10;11
[12];[13];[18];24
10
2
28
Veronika Plutzerová
03537
30
Gáborová Jázmin 25522
XXXX1
33
Orsolya Gányi
03862
41
Evelin Csánóová
03863
14;15
2
42
Fruzsina Perleczky
01970
5;7
19
3
54
Eszter Komlós
04611
3;8
17;20;23
5
N
56
Rebeka Kiss
04612
58
Kata Gányi
04670
22
1
59
Zsóka Papik
04613
6
21
2
61
Borsika Lili Somogyi
04607
16
1
65
Viktória Cseh
04604
80
Rebeka Flóra Csémyová
28862
A
ZVD:
Mária Straková
Podpis:
B
Tréner:
Tünde Brunczviková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17:35
2:
34:33
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Sirotová Jana
Zdravotná služba:
Bížová Martina
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisseová Soňa
Podpis:
Rozhodca:
Dávid Chudoba
Podpis:
Rozhodca:
Rebeka Haščíková
Podpis:
Delegát:
Ladislav Podlucký
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:25
21
1:0
02:30
21
Napom
02:46
27
1:1
02:59
23
2:1
03:08
27
2:2
03:22
14
3:2
04:10
54
3:3
04:43
19
4:3
05:13
19
Napom
05:23
27
4:4
06:37
19
5:4
07:28
42
5:5
08:00
59
5:6
08:32
42
5:7
09:25
54
5:8
09:49
21
6:8
10:00
27
6:9
10:08
14
7:9
11:28
19
8:9
12:08
27
8:10
12:26
19
9:10
13:21
54
Napom
13:36
19
10:10
14:11
23
11:10
14:33
19
12:10
15:35
19
Nepr7m
16:36
14
13:10
17:28
21
14:10
19:16
10
15:10
19:30
27
15:11
19:38
23
16:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:53
27
16:12
24:08
22
17:12
26:44
15
Vyluc2m
27:00
27
17:13
27:47
14
Nepr7m
27:58
41
17:14
28:23
10
18:14
28:23
27
Vyluc2m
28:23
41
18:15
28:55
61
18:16
29:19
19
19:16
29:56
54
19:17
30:34
15
Vyluc2m
30:39
27
19:18
31:58
42
19:19
33:08
14
20:19
33:34
14
21:19
34:26
19
22:19
34:49
54
22:20
34:51
21
Vyluc2m
35:06
10
23:20
35:42
59
23:21
36:15
58
23:22
36:51
19
24:22
37:52
19
25:22
38:21
54
25:23
38:52
27
25:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca