SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
Čas
11:00
Dátum
15.05.2022
Miesto
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
HC DAC Dunajská Streda
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
20
23
Polčas
(20')
11
9
Výsledok
(40')
20
23
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Eszter Soós
03929
27
Brigitta Bozsek
01967
2;4;5;7;8;9;[11]
[16];18;19
10
2
28
Veronika Plutzerová
03537
1
1
30
Gáborová Jázmin 25522
XXXX1
33
Orsolya Gányi
03862
3
1
41
Evelin Csánóová
03863
6;10
17
3
N2
42
Fruzsina Perleczky
01970
54
Eszter Komlós
04611
13;14
2
56
Rebeka Kiss
04612
58
Kata Gányi
04670
20
1
59
Zsóka Papik
04613
15
1
61
Borsika Lili Somogyi
04607
12
1
2
65
Viktória Cseh
04604
80
Rebeka Flóra Csémyová
28862
A
ZVD:
Mária Straková
Podpis:
B
Tréner:
Tünde Brunczviková
Licencia:
B
Platnosť do:    31.08.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
35:10
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hana Sýkorová
03565
2
Lucia Lenčéšová
17917
3
Michaela Lukačinová
04333
2;3;4;[6];7;❼
11;14;16
8
7
Scarlet Špendlová
29228
8
Nina Gyárfasová
03617
10;15;22
3
N2
9
Liana Botková
03626
10
Tamara Gerasimov
03618
1;5
18
3
2
11
Laura Brezánska
03867
8
13;17;20;21;23
6
12
Liliana Štítková
03624
13
Dagmar Kostková
03567
19
1
14
Lea Szabová
03622
12
1
17
Hana Sedlárová
04736
18
Lenka Štrbková
03623
9
1
19
Sofia Szabóová
04769
20
Linda Tóthová
04770
A
ZVD:
Zuzana Sýkorová
Podpis:
B
Tréner:
Ľudmila Boltenková
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Mária Gyárfásová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
38:53
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Sirotová Jana
Zdravotná služba:
Bížová Martina
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisseová Soňa
Podpis:
Rozhodca:
Rebeka Haščíková
Podpis:
Rozhodca:
Stanislava Kellner
Podpis:
Delegát:
Ladislav Podlucký
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:41
28
1:0
01:41
27
2:0
02:21
33
3:0
03:06
10
3:1
03:57
27
4:1
04:26
3
4:2
04:47
27
5:2
05:34
41
6:2
05:47
3
6:3
06:48
27
7:3
07:35
3
7:4
07:54
8
Napom
08:18
27
8:4
08:32
10
8:5
11:07
27
9:5
11:42
3
9:6
13:08
41
10:6
13:34
3
10:7
14:00
11
10:8
14:34
27
11:8
15:48
3
Nepr7m
18:18
41
Napom
18:30
18
11:9
19:09
41
Vyluc2m
19:15
8
Nepr7m
19:48
8
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
21:06
61
12:9
21:38
54
13:9
22:57
8
13:10
22:57
27
Vyluc2m
23:21
54
14:10
23:35
3
14:11
24:30
14
14:12
24:30
61
Vyluc2m
24:47
59
15:12
26:10
11
15:13
27:02
27
16:13
28:02
3
16:14
28:25
41
17:14
28:48
8
17:15
29:18
3
17:16
29:46
27
18:16
30:39
27
19:16
30:57
11
19:17
31:19
58
20:17
32:09
10
20:18
32:31
10
Vyluc2m
32:47
13
20:19
33:48
11
20:20
35:04
11
20:21
36:31
8
20:22
38:13
11
20:23
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca