SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
8
Čas
16:10
Dátum
29.05.2022
Miesto
MŠH Trenčín
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
HK AŠ Trenčín
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
29
18
Polčas
(20')
16
9
Výsledok
(40')
29
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
20
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
17
Soňa Nebusová
04418
17;[26]
2
20
Olívia Hrubinová
04671
7;15
2
24
Zina Hajašová
02783
1;2;4;12;13
23;29
7
N2
28
Petra Švachová
28839
29
Sofia Ďurišová
28536
19;21;22
3
30
Dominika Ovšonková
28828
[3];8;9;11;16
[18];24;25
8
2
32
Karin Buranská
30556
33
Nina Nemcová
06535
36
Rebecca Mária Fíšanová
02275
2
41
Hanka Michaela Chrenková
00895
5;6;10;14
20;27;28
7
2
44
Jankechová Andrea 25457
XXXX1
46
Lenka Masariková
28840
59
Vivien Voláková
29391
61
Amálie Bernátová
30273
96
Melánia Križková
29377
97
Nina Reháková
30237
A
ZVD:
František Jelínek
Podpis:
B
Tréner:
Viktor Dubovský
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Zuzana Hotovčinová
06451
5
Diana Danilovičová
05236
6
Viktória Osipčáková
05238
7
Jasmína Kamberovič
06523
1
14
2
8
Diana Holejová
29592
15
1
9
Barbora Sabovová
04207
5;6;7
10;[11];[13];[17]
7
N2
12
Marukhnych Dariia EP 932084
XXXX1
16
Emma Matišinová
06470
17
Nela Šimková
06520
16;18
2
18
Ema Sopúchová
04195
19
Diana Padová
05242
3
1
21
Sára Vrabeľová
05249
2
23
Sofia Sinaiová
05255
2
1
N
24
Alina Kamberovič
05248
❼;4;[8];9
12
4
28
Petra Babinčáková
29596
2
33
Kristína Kubičinová
28893
A
ZVD:
Ali Kamberovič
Podpis:
B
Tréner:
Drahoslav Ondo Eštok
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
JUDr. Michal Chrenka
Zdravotná služba:
Pašková Michaela
Časomerač:
Stanislav Píš
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kucej Milan
Podpis:
Rozhodca:
Barbora Bočáková
Podpis:
Rozhodca:
Lucia Jánošíková
Podpis:
Delegát:
Miloš Šubák
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:42
24
1:0
02:53
41
Vyluc2m
02:54
24
Nepr7m
03:23
9
Napom
03:35
24
2:0
04:11
7
2:1
04:27
24
Napom
04:40
23
Napom
04:49
30
3:1
05:02
24
4:1
05:20
23
4:2
06:01
19
4:3
06:23
41
5:3
07:33
41
6:3
08:27
20
7:3
08:32
9
Vyluc2m
09:28
30
8:3
09:51
30
9:3
10:15
28
Vyluc2m
11:20
41
10:3
11:40
24
10:4
11:54
30
11:4
12:20
9
11:5
12:21
30
Vyluc2m
12:50
24
12:5
14:11
24
13:5
14:23
9
13:6
14:54
41
14:6
16:41
9
14:7
17:00
20
15:7
17:26
24
15:8
17:45
30
16:8
17:55
24
16:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:37
17
17:9
21:31
21
Vyluc2m
21:33
30
18:9
22:43
9
18:10
25:14
9
18:11
25:37
29
19:11
26:11
24
19:12
26:24
41
20:12
28:17
36
Vyluc2m
28:22
9
20:13
29:31
29
21:13
29:48
7
21:14
30:42
29
22:14
31:53
8
22:15
32:15
24
23:15
32:38
17
23:16
32:54
24
Vyluc2m
33:08
30
24:16
33:21
30
25:16
34:10
9
25:17
34:23
41
26:17
35:43
17
26:18
36:22
17
27:18
38:53
41
28:18
39:46
24
29:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca