SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
5
Čas
13:10
Dátum
29.05.2022
Miesto
MŠH Trenčín
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
TJ Baník Lehota P/V
Konečný
výsledok
23
21
Polčas
(20')
9
9
Výsledok
(40')
23
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
20
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Zuzana Hotovčinová
06451
2
5
Diana Danilovičová
05236
6
Viktória Osipčáková
05238
7
Jasmína Kamberovič
06523
1
13
2
N2
8
Diana Holejová
29592
N2
9
Barbora Sabovová
04207
6;7;8;[9]
11;[14];15;16;17;19;21;❼;22;23
13
2
12
Marukhnych Dariia, EP 932084
XXX16
16
Emma Matišinová
06470
17
Nela Šimková
06520
10
1
19
Diana Padová
05242
21
Sára Vrabeľová
05249
2
23
Sofia Sinaiová
05255
[3];[4];5
3
24
Alina Kamberovič
05248
2
12;18;20
4
N
25
Tamara Vargová
05251
28
Petra Babinčáková
29596
33
Kristína Kubičinová
28893
A
ZVD:
Ali Kamberovič
Podpis:
B
Tréner:
Drahoslav Ondo Eštok
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:47
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Bibiana Šestáková
04921
4
Sara Škrípová
30872
5
Lucia Daňová
01910
3;5
12;13;16
5
6
Terezia Ondrejková
04920
7
Karina Kollárová
29937
8
1
2
8
Michaela Vidová
02347
15;18;19
3
9
Timea Šestáková
02345
10;[17];21
3
10
Veronika Dudášová
01911
[1];[2];[4];6;7;[9]
[11];[14];❼;[20];❼
9
2
12
Hana Matejovičová
26660
13
Adela Ďurinová
29940
14
Alexandra Vrecková
06604
17
Zoja Bartošova
30420
18
Bianka Pokorná
04919
20
Svetlana Sýkorová
26671
30
Zuzana Sýkorová
26664
A
ZVD:
Peter Zaťko
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pastierik
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:54
2:
3:
Počet 7m hodov:
10
Góly zo 7m:
8
Hl. usporiadateľ:
JUDr. Michal Chrenka
Zdravotná služba:
Pašková Michaela
Časomerač:
Stanislav Píš
Hlásateľ
Kucej Milan
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Lea Buranská
Podpis:
Rozhodca:
Simona Klieštiková
Podpis:
Rozhodca:
Veronika Štrbová
Podpis:
Delegát:
Miloš Šubák
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:35
7
Napom
01:46
10
0:1
02:38
24
Napom
03:23
7
1:1
03:59
10
1:2
04:43
5
1:3
05:49
10
Vyluc2m
06:12
24
2:3
07:00
23
3:3
08:18
23
4:3
08:49
8
Napom
09:06
10
4:4
11:52
5
4:5
12:48
10
4:6
13:20
23
5:6
13:47
9
6:6
14:44
9
7:6
15:28
9
8:6
16:15
10
8:7
17:57
9
9:7
18:54
7
9:8
19:05
21
Vyluc2m
19:31
10
9:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:35
9
9:10
21:54
10
9:11
22:38
17
10:11
23:11
9
11:11
24:11
24
12:11
24:36
9
Vyluc2m
25:40
5
12:12
25:45
2
Vyluc2m
26:36
5
12:13
26:44
7
13:13
27:05
9
14:13
27:40
10
14:14
28:05
9
15:14
28:30
8
15:15
29:36
9
16:15
30:17
5
16:16
30:46
24
17:16
30:53
9
18:16
31:22
9
19:16
32:13
10
Nepr7m
32:26
24
20:16
32:47
8
Vyluc2m
32:50
9
20:17
33:34
9
21:17
33:51
8
21:18
34:49
8
21:19
37:05
10
21:20
37:44
7
Vyluc2m
37:48
9
Nepr7m
37:52
9
22:20
38:14
10
Nepr7m
38:37
9
23:20
39:20
9
23:21
39:20
7
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca