SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
1
Čas
9:00
Dátum
29.05.2022
Miesto
MŠH Trenčín
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
ŠK Zemplín Trebišov
B
Hostia
TJ Baník Lehota P/V
Konečný
výsledok
21
26
Polčas
(20')
9
11
Výsledok
(40')
21
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Vivien Gergeľová
29790
2
3
Janka Starigazdová
29789
4
Kiara Vysokajová
29798
8
1
N
5
Yelyzaveta Kolesnykova 28.10.2007
XXXX1
6
Karin Varanaiová
29653
2
11
2
7
Viktória Cabadová
29642
[7];9
[14]
3
N
8
Nela Antolíková
29644
1;4;5
15;16;19;20
7
2
9
Marria Tutova 5.2.2008
XXXX2
12;13;17;21
4
10
Patrícia Vilková
26898
3
1
11
Vanda Suchá
29793
6
10;18
3
15
Ružena Zoššáková
29788
16
Kiara Zuzana Gazdagová
26975
17
Eliška Duplinská
26901
A
ZVD:
Miroslav Tóth
Podpis:
B
Tréner:
Margaréta Šestáková
Licencia:
D
Platnosť do:    30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
35:11
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Bibiana Šestáková
04921
4
Sara Škrípová
30872
5
Lucia Daňová
01910
6
Terezia Ondrejková
04920
6;8;9
16;18
5
N
7
Karina Kollárová
29937
2
8
Michaela Vidová
02347
12;22;24
3
9
Timea Šestáková
02345
7;10
14;20;23;25
6
10
Veronika Dudášová
01911
1;2;[3];4;5;11
13;15;[17];21;26
11
12
Hana Matejovičová
26660
13
Adela Ďurinová
29940
14
Alexandra Vrecková
06604
19
1
17
Zoja Bartošova
30420
18
Bianka Pokorná
04919
20
Svetlana Sýkorová
26671
30
Zuzana Sýkorová
26664
A
ZVD:
Peter Zaťko
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pastierik
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11:46
2:
30:21
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
JUDr. Michal Chrenka
Zdravotná služba:
Pašková Michaela
Časomerač:
Stanislav Píš
Hlásateľ
Kucej Milan
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Lea Buranská
Podpis:
Rozhodca:
Marek Klačanský
Podpis:
Rozhodca:
Simona Klieštiková
Podpis:
Delegát:
Miloš Šubák
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:24
8
1:0
01:48
10
1:1
03:02
6
2:1
03:33
10
2:2
04:42
10
3:2
06:29
7
Napom
06:46
10
3:3
08:20
10
3:4
09:22
10
3:5
11:08
6
3:6
11:31
8
4:6
11:59
9
4:7
12:41
6
4:8
13:48
8
5:8
14:18
6
5:9
15:06
11
6:9
15:36
4
Napom
16:50
7
7:9
17:57
9
7:10
18:17
4
8:10
18:48
10
8:11
19:31
7
9:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
21:03
11
10:11
21:39
8
10:12
22:05
6
11:12
22:26
10
11:13
23:00
9
11:14
23:02
8
Vyluc2m
24:28
10
11:15
25:03
9
12:15
25:40
6
12:16
26:02
9
13:16
26:48
10
13:17
27:46
7
14:17
28:13
6
14:18
28:27
8
15:18
29:26
6
Napom
30:58
14
15:19
31:17
8
16:19
31:47
9
16:20
33:03
10
16:21
33:35
9
17:21
34:00
8
17:22
34:20
11
18:22
35:08
9
18:23
35:09
2
Vyluc2m
36:15
8
19:23
37:17
8
20:23
37:41
8
20:24
38:03
9
21:24
38:03
7
Vyluc2m
38:37
9
21:25
39:49
10
21:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca