SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
STV-08
Čas
16:10
Dátum
14.05.2022
Miesto
Športová hala Trebišov
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
HK AŠ Trenčín
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
26
21
Polčas
(20')
13
12
Výsledok
(40')
26
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
123
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
17
Soňa Nebusová
04418
5;8
23;24;25
5
20
Olívia Hrubinová
04671
N2
24
Zina Hajašová
02783
3;4;11
14;20
5
28
Petra Švachová
28839
29
Sofia Ďurišová
28536
16;19
2
30
Dominika Ovšonková
28828
1;6;12
15;17;18;21;22
8
32
Karin Buranská
30556
36
Rebecca Mária Fíšanová
02275
10;13
2
41
Hanka Michaela Chrenková
00895
7;9
26
3
44
Jankechová Andrea 25457
XXXX1
46
Lenka Masariková
28840
59
Vivien Voláková
29391
2
1
61
Amálie Bernátová
30273
95
Hana Bobošíková
28829
97
Nina Reháková
30237
A
ZVD:
František Jelínek
Podpis:
B
Tréner:
Viktor Dubovský
Licencia:
A
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Michal Chrenka
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
32:19
2:
3:
Počet 7m hodov:
Góly zo 7m:
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tímea Tkáčová
26119
2
Zuzana Hotovčinová
06451
3
Diana Danilovičová
05236
7
Jasmína Kamberovič
06523
9
16;20
3
8
Diana Holejová
29592
9
Barbora Sabovová
04207
[1];2;4;5;6;[7];8;11;12
[13];14;17;❼
12
22
12
Marukhnych Dariia EP 932084
XXXX1
17
Nela Šimková
06520
10
15;21
3
18
Ema Sopúchová
04195
19
Diana Padová
05242
23
Sofia Sinaiová
05255
N
24
Alina Kamberovič
05248
3
18;19
3
28
Petra Babinčáková
29596
33
Kristína Kubičinová
28893
46
Ivana Čuvanová BR3414727
XXXX9
77
Karolína Margová
05237
A
ZVD:
Zuzana Chripáková
Podpis:
B
Tréner:
Drahoslav Ondo Eštok
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Kamil Kamberovič
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:46
2:
36:39
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Roman Ostrožovič
Zdravotná služba:
Vanesa Pristášová
Časomerač:
Matej Ostrožovič
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Daniela Bukajová
Podpis:
Rozhodca:
Ivan Vydra
Podpis:
Rozhodca:
Mariana Soláriková
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:55
30
1:0
01:13
20
Napom
01:23
9
1:1
01:54
9
1:2
03:24
24
1:3
04:10
9
1:4
04:54
59
2:4
05:18
9
2:5
07:01
9
2:6
07:32
24
3:6
07:56
20
Vyluc2m
08:01
9
3:7
08:30
24
4:7
09:32
9
4:8
10:12
17
5:8
10:22
7
5:9
10:42
23
Napom
11:22
30
6:9
12:22
9
Vyluc2m
14:22
41
7:9
14:54
17
7:10
15:07
17
8:10
15:44
9
8:11
16:02
41
9:11
16:33
36
10:11
16:58
9
10:12
17:15
24
11:12
17:50
30
12:12
19:22
36
13:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:45
24
14:12
22:34
9
14:13
23:18
30
15:13
24:29
9
15:14
25:05
29
16:14
26:15
17
16:15
27:01
7
16:16
27:34
30
17:16
28:03
9
17:17
29:52
24
17:18
31:22
30
18:18
33:03
29
19:18
34:43
24
20:18
35:19
24
20:19
35:32
9
Vyluc2m
36:36
30
21:19
37:23
30
22:19
38:22
17
23:19
38:46
9
Nepr7m
39:04
17
24:19
39:27
7
24:20
39:41
17
25:20
39:54
17
25:21
40:00
41
26:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca