SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
STV-07
Čas
15:10
Dátum
14.05.2022
Miesto
Športová hala Trebišov
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
ŠŠK SLŠ Prešov
B
Hostia
TJ Baník Lehota P/V
Konečný
výsledok
13
22
Polčas
(20')
5
14
Výsledok
(40')
13
22
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
123
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Vanessa Kekľáková
29482
8
Martina Muličáková
28490
7
1
9
Laura Janošková 28484
XXXX1
8
1
13
Sára Resmerová 25374
XXXX2
14
Lívia Svatová
28493
11;12;13
3
2
16
Dominika Kráľovská
28487
17
Sofia Škopinská
29279
1
1
19
Lillian Zmijová
28497
4
6
2
20
Kristína Martonová
03857
2
21
Charlotte Javorská
04838
5
10
2
22
Adela Petrušová
26489
2
24
Timea Wišniovská
26490
26
Lea Míčová
28500
3
1
N
27
Nina Vargová
28494
2
1
28
Francesca Fedorčáková
26488
9
1
A
ZVD:
Martina Hudáková
Podpis:
B
Tréner:
Rudolf Hudák
Licencia:
Platnosť do:   
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
Góly zo 7m:
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Bibiana Šestáková
04921
4
Sara Škrípová
30872
5
Lucia Daňová
01910
1;3;4;5;8;12
16
7
6
Terezia Ondrejková
04920
14
15
2
7
Karina Kollárová
29937
❼;17
1
8
Michaela Vidová
02347
6;10
2
9
Timea Šestáková
02345
❼;11
18
2
10
Veronika Dudášová
01911
2;7;9;❼;13
19;20;21
7
12
Hana Matejovičová
26660
13
Adela Ďurinová
29940
14
Alexandra Vrecková
06604
17
Zoja Bartošova
30420
22
1
18
Bianka Pokorná
04919
20
Svetlana Sýkorová
26671
30
Zuzana Sýkorová
26664
A
ZVD:
Vladimír Šesták
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pastierik
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Jana Sýkorová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
34:17
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
Hl. usporiadateľ:
Roman Ostrožovič
Zdravotná služba:
Vanesa Pristášová
Časomerač:
Iveta Lešková
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ján Antolík
Podpis:
Rozhodca:
Jozef Daňo
Podpis:
Rozhodca:
Mariana Soláriková
Podpis:
Delegát:
Miloš Šubák
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:18
5
0:1
02:08
10
0:2
02:54
5
0:3
05:10
5
0:4
05:34
17
1:4
05:53
5
1:5
06:59
8
1:6
08:17
26
Napom
08:30
9
Nepr7m
08:59
27
2:6
09:52
26
3:6
10:31
10
3:7
10:56
19
4:7
11:22
5
4:8
12:19
10
4:9
13:05
8
4:10
14:30
14
Vyluc2m
14:35
10
Nepr7m
15:47
9
4:11
17:33
5
4:12
17:55
21
5:12
18:25
10
5:13
19:18
6
5:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:22
6
5:15
21:9
20
Vyluc2m
21:14
7
Nepr7m
22:05
5
5:16
22:49
7
5:17
24:00
19
6:17
24:50
9
6:18
24:50
22
Vyluc2m
25:48
10
6:19
26:38
8
7:19
28:01
9
8:19
28:24
10
8:20
28:58
28
9:20
30:05
21
10:20
31:23
10
10:21
36:12
14
11:21
37:35
17
11:22
38:54
14
12:22
39:45
14
13:22
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca