SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
STV-05
Čas
13:10
Dátum
14.05.2022
Miesto
Športová hala Trebišov
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
TJ Baník Lehota P/V
Konečný
výsledok
23
18
Polčas
(20')
14
8
Výsledok
(40')
23
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
120
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tímea Tkáčová
26119
2
Zuzana Hotovčinová
06451
3
1
N2
5
Diana Danilovičová
05236
20
1
7
Jasmína Kamberovič
06523
2;4;10;11
4
8
Diana Holejová
29592
17;22
2
9
Barbora Sabovová
04207
6;8
2
12
Darria Marukhnych EP932084
XXXX1
18
Ema Sopúchová
04195
5
1
19
Diana Padová
05242
[18];19
2
2
21
Sára Vrabeľová
05249
23
1
23
Sofia Sinaiová
05255
15
1
24
Alina Kamberovič
05248
1;7;9;❼
21
4
25
Tamara Vargová
05251
28
Petra Babinčáková
29596
12;13
2
46
Ivana Čuvanová BR3414727
XXXX2
14
1
77
Karolína Margová
05237
16
1
A
ZVD:
Milan Adi
Podpis:
B
Tréner:
Drahoslav Ondo Eštok
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Kamil Kamberovič
Funkcia:
D
Funkcionári:
Martina Bačíková
Funkcia:
Team Time-Out 1:
28:56
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Bibiana Šestáková
04921
4
Sara Škrípová
30872
5
Lucia Daňová
01910
2;5
2
6
Terezia Ondrejková
04920
6;7
18
3
2
7
Karina Kollárová
29937
11
1
N
8
Michaela Vidová
02347
9;13;15
3
9
Timea Šestáková
02345
[3];8
16;17
4
10
Veronika Dudášová
01911
1;4
10;12;14
5
12
Hana Matejovičová
26660
13
Adela Ďurinová
29940
14
Alexandra Vrecková
06604
17
Zoja Bartošova
30420
18
Bianka Pokorná
04919
20
Svetlana Sýkorová
26671
30
Zuzana Sýkorová
26664
A
ZVD:
Vladimír Šesták
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pastierik
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Jana Sýkorová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Roman Ostrožovič
Zdravotná služba:
Vanesa Pristášová
Časomerač:
Iveta Lešková
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Daniela Bukajová
Podpis:
Rozhodca:
Mariana Soláriková
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Miloš Šubák
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:55
24
1:0
02:02
10
1:1
02:12
7
2:1
02:38
2
Napom
03:10
5
2:2
03:23
2
3:2
04:32
7
4:2
05:52
2
Vyluc2m
05:56
9
4:3
06:49
18
5:3
07:28
9
6:3
08:22
24
7:3
09:29
7
Napom
09:45
9
8:3
10:37
24
9:3
11:40
7
10:3
12:11
7
11:3
12:49
28
12:3
13:27
28
13:3
14:16
10
13:4
14:51
19
Vyluc2m
15:02
5
13:5
16:00
24
Nepr7m
16:21
6
13:6
18:16
6
13:7
19:12
9
13:8
19:45
46
14:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:20
23
15:8
20:51
8
15:9
21:23
77
16:9
24:37
8
17:9
25:49
6
Vyluc2m
25:56
19
18:9
27:09
10
18:10
28:52
7
18:11
29:09
19
19:11
30:52
10
19:12
31:44
8
19:13
33:15
10
19:14
34:40
5
20:14
35:06
8
20:15
36:56
9
20:16
37:21
24
21:16
38:23
8
22:16
38:51
9
22:17
39:04
21
23:17
39:33
6
23:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca