SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
STV-02
Čas
10:00
Dátum
14.05.2022
Miesto
Športová hala Trebišov
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
SMF Žilina
Konečný
výsledok
24
16
Polčas
(30')
16
11
Výsledok
(60')
24
16
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
57
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tímea Tkáčová
26119
2
Zuzana Hotovčinová
06451
12;14
20;24
4
5
Diana Danilovičová
05236
7
Jasmína Kamberovič
06523
6;7;10;11;13;[16]
17;18;19
9
8
Diana Holejová 29592
29592
23
1
9
Barbora Sabovová
04207
1;9
21;22
4
N2
12
Darria Marukhnych EP932084
XXXX1
17
Nela Šimková
06520
5
1
N
18
Ema Sopúchová
04195
3;15
2
19
Diana Padová
05242
21
Sára Vrabeľová
05249
23
Sofia Sinaiová
05255
24
Alina Kamberovič
05248
2;[4];8
3
N2
25
Tamara Vargová
05251
28
Petra Babinčáková
29596
33
Kristína Kubičinová
28893
A
ZVD:
Milan Adi
Podpis:
B
Tréner:
Drahoslav Ondo Eštok
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Kamil Kamberovič
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:43
2:
36:36
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Tamarka Tardová
30479
5
Janka Mikulovská
30689
2;8
12
3
7
Viktória Benedigová
30294
1
1
2
8
Kristínka Klabníková
30356
12
Terezka Matisová
30309
14
Nina Bukovinská
25207
18
Terezka Tardová
30480
21
Dominika Jurkovičová
26475
22
Emma Mistríková
30275
24
Mária Bartková
28885
3;[4];5;6;[9];10;11
13;16
9
25
Anna Šubjaková
25357
7
14;15
3
N
A
ZVD:
Milan Jasenka
Podpis:
B
Tréner:
Renata Bartková
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Katarína Holbojová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
09:22
2:
30:33
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Roman Ostrožovič
Zdravotná služba:
Vanesa Pristášová
Časomerač:
Iveta Lešková
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Daniela Bukajová
Podpis:
Rozhodca:
Ondrej Sabol
Podpis:
Rozhodca:
Erik Bednár
Podpis:
Delegát:
Miloš Šubák
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:25
7
0:1
01:17
5
0:2
03:39
9
Napom
04:54
9
1:2
05:49
24
2:2
06:24
18
3:2
07:05
24
3:3
07:30
25
Napom
07:44
24
4:3
09:16
17
5:3
10:58
7
6:3
12:51
17
Napom
12:54
24
6:4
13:19
7
7:4
14:34
24
7:5
14:55
24
7:6
15:22
24
8:6
16:22
9
9:6
16:22
7
Vyluc2m
17:22
7
10:6
17:51
7
11:6
18:44
2
12:6
19:11
25
12:7
19:29
5
12:8
19:37
24
Napom
19:56
7
13:8
22:05
24
13:9
23:57
2
14:9
25:54
24
14:10
26:16
18
15:10
28:58
24
15:11
29:39
7
16:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:06
5
16:12
31:16
7
17:12
32:09
24
Vyluc2m
32:46
24
17:13
33:05
7
18:13
34:03
7
19:13
34:34
25
19:14
35:08
2
20:14
37:00
9
21:14
37:53
9
22:14
38:09
9
Vyluc2m
38:29
25
22:15
39:03
8
23:15
39:20
24
23:16
39:47
2
24:16
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca