SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Majstrovstvá SR - staršie žiačky
Číslo
STV-01
Čas
9:00
Dátum
14.05.2022
Miesto
Športová hala Trebišov
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
ŠK Zemplín Trebišov
B
Hostia
TJ Baník Lehota P/V
Konečný
výsledok
19
26
Polčas
(20')
9
13
Výsledok
(40')
19
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
112
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Alexandra Kozáková
29641
2
Vivien Gergeľová
29790
N2
4
Kiara Vysokajová
29798
1
1
N
5
Yelyzaveta Kolesnykova 28.10.2007
XXXX1
18
1
6
Karin Varanaiová
29653
13
1
7
Viktória Cabadová
29642
[3];6
15
3
2
8
Nela Antolíková
29644
2;4;5;7;8
10;11;12
8
N222D
9
Marria Tutova 5.2.2008
XXXX2
9
14;17;19
4
10
Patrícia Vilková
26898
11
Vanda Suchá
29793
12
Kiara Zuzana Gazdagová
26975
15
Ružena Zoššáková
29788
[16]
1
2
17
Eliška Duplinská
26901
A
ZVD:
Miroslav Tóth
Podpis:
B
Tréner:
Magdaléna Šestáková
Licencia:
Platnosť do:   
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
7:01
2:
27:33
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Bibiana Šestáková
04921
4
Sara Škrípová
30872
5
Lucia Daňová
01910
1;2;5;8
16;18;25;26
8
N
6
Terezia Ondrejková
04920
9;12
❼;24
3
7
Karina Kollárová
29937
21
1
8
Michaela Vidová
02347
6;13
19
3
9
Timea Šestáková
02345
22;[23];❼;❼
2
2
10
Veronika Dudášová
01911
3;4;[7];10;11
14;15;[17];20
9
2
12
Hana Matejovičová
26660
13
Adela Ďurinová
29940
14
Alexandra Vrecková
06604
17
Zoja Bartošova
30420
18
Bianka Pokorná
04919
20
Svetlana Sýkorová
26671
30
Zuzana Sýkorová
26664
A
ZVD:
Vladimír Šesták
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pastierik
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Jana Sýkorová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
35:23
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Roman Ostrožovič
Zdravotná služba:
Vanesa Pristášová
Časomerač:
Iveta Lešková
Hlásateľ
Roman Ostrožovič
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Liliana Bérešová
Podpis:
Rozhodca:
Ondrej Sabol
Podpis:
Rozhodca:
Erik Bednár
Podpis:
Delegát:
Miloš Šubák
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:23
5
0:1
02:49
4
1:1
03:13
5
1:2
3:30
4
Napom
03:46
8
2:2
04:20
10
2:3
04:57
10
2:4
05:57
5
2:5
07:52
8
2:6
08:20
7
3:6
09:30
8
4:6
10:54
10
4:7
11:11
8
Napom
11:13
2
Napom
12:46
8
5:7
13:14
5
5:8
13:18
8
Vyluc2m
16:12
6
5:9
16:36
7
6:9
16:39
5
Napom
17:03
10
6:10
17:30
8
7:10
18:07
10
7:11
18:35
8
8:11
19:00
6
8:12
19:26
8
8:13
19:49
9
9:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:22
10
9:14
21:15
8
10:14
21:58
8
11:14
24:38
10
11:15
24:39
2
Vyluc2m
25:16
5
11:16
26:12
8
12:16
26:34
15
Vyluc2m
26:38
10
12:17
27:28
8
Vyluc2m
27:30
5
12:18
28:16
8
12:19
29:25
9
Vyluc2m
29:59
10
12:20
30:19
6
13:20
30:45
8
Vyluc2m
30:46
8
Diskval
31:31
7
13:21
32:21
9
13:22
32:43
10
Vyluc2m
32:44
9
14:22
33:02
9
14:23
34:05
9
Nepr7m
34:19
7
15:23
34:40
7
Vyluc2m
34:43
9
Nepr7m
35:44
15
16:23
36:30
9
17:23
37:22
6
Nepr7m
37:35
5
18:23
38:00
6
18:24
38:23
9
19:24
38:47
5
19:25
39:32
5
19:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca