SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Mladšie žiačky
Číslo
124D
Čas
17:00
Dátum
04.06.2022
Miesto
MŠH Trenčín
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
ŠA Trenčín
B
Hostia
TJ Baník Lehota p/V
Konečný
výsledok
25
8
Polčas
(20')
10
4
Výsledok
(40')
25
8
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Kristína Matejová
30778
5
Nina Zverbíková
25704
9;10
2
8
Margaréta Pobiecka
26094
14
1
10
Timea Zverbíková
25898
7;8
11;23
4
11
Sofia Nimasová
30808
5
13;22
3
2
12
Mária Tomíková
30809
12
1
44
Monika Mistríková
30789
45
Adela Búryová
30779
17
1
46
Mária Mistríková
30787
1;4;6
15;16;19;20;24;25
9
47
Margetínová Markéta, 25298
XXXX1
18;21
2
48
Barbora Matejová
30777
2;3
2
91
Emma Lackovičová
26072
A
ZVD:
Zdena Rajnohová
Podpis:
B
Tréner:
Zdena Rajnohová
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
Góly zo 7m:
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Balašková Barbora, 25316
XXX16
2
Bibiana Šestáková
04921
7
1
N
4
Denisa Laurová
26673
6
Eliška Briatková
26066
11
Sarah Sophia Nemcová
26666
12
Nikola Mitašová
04858
13
Sofia Gubová
26672
14
Alexandra Vrecková
06604
2;4
5;8;❼
4
16
Bianka Briatková
26068
1
6;❼
2
17
Zoja Bartošova
30420
3;❼
1
18
Bianka Pokorná
04919
30
Tatiana Vidová
26667
A
ZVD:
Jana Sýkorová
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pastierik
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
Hl. usporiadateľ:
Hurtoň Robert
Zdravotná služba:
Kostelná Zuzana
Časomerač:
Píš Stanislav
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Alena Malíková
Podpis:
Rozhodca:
Pavol Mihálik
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:55
46
1:0
01:49
48
2:0
03:41
16
2:1
03:51
48
3:1
06:54
46
4:1
07:37
11
5:1
10:01
14
5:2
10:18
46
6:2
10:38
17
6:3
13:45
14
6:4
14:47
17
Nepr7m
15:15
10
7:4
16:31
10
8:4
18:11
2
Napom
18:16
5
9:4
19:40
5
10:4
2.polčas
m's''
A
B
akcia
20:13
10
11:4
22:14
12
12:4
22:45
11
Vyluc2m
22:46
18
Nepr7m
24:02
14
12:5
24:53
11
13:5
25:17
16
13:6
26:09
16
Nepr7m
27:17
8
14:6
28:04
46
15:6
28:44
46
16:6
32:01
45
17:6
32:25
47
18:6
32:55
46
19:6
33:41
46
20:6
34:28
2
20:7
34:50
47
21:7
35:49
14
21:8
36:34
11
22:8
37:01
14
Nepr7m
37:22
10
23:8
38:30
46
24:8
39:30
46
25:8
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca