SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Mladšie žiačky
Číslo
Čas
10:00
Dátum
03.04.2022
Miesto
ŠH Partizánske
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
HK SLÁVIA Partizánske
B
Hostia
TJ Baník Lehota p/V
Konečný
výsledok
20
15
Polčas
(20')
10
8
Výsledok
(40')
20
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hanka Dobiašová
06684
2
Vanesa Duchovičová
06682
3
Tamara Szabová
06686
3;6;❼;8
3
4
Regina Tvrdíková
06681
❼;5;9
15
3
5
Vivien Poláková
25743
6
Ella Mia Hlaváčová
29803
19;20
2
7
Nelly Fabová
06683
8
Lillien Budošová
06692
1;2;7;10
11;[12];13;14;18
9
2
10
Nela Škultétyová
04587
17
1
11
Valentina Winter
25969
13
Petra Mendelová
06690
15
Nikol Kollárová
25741
16
Natália Júlia Michníková
06685
17
Petra Lehocká
29807
18
Simona Morávková
06691
4
[16]
2
2
A
ZVD:
Petra Čabráková
Podpis:
B
Tréner:
Lucia Duchovičová
Licencia:
C
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
35:53
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Bibiana Šestáková
04921
3;7
12
3
4
Sara Škrípová
30872
1;❼;5;6;8
9;10;13;14;15
9
2
5
Zuzana Ďurinova
26950
7
Adela Ďurinová
29940
2
1
8
Sofia Gubová
26672
9
Lia Bošiaková
26669
11
Sarah Sophia Nemcová
26666
12
Hana Matejovičová
26660
13
Zuzana Sýkorová
26664
14
Alexandra Vrecková
06604
11
1
16
Denisa Laurová
26673
17
Zoja Bartošova
30420
18
Bianka Pokorná
04919
4
1
28
Thália Kulczar
26949
30
Tatiana Vidová
26667
31
Alexandra Šiketová
26674
A
ZVD:
Jana Sýkorová
Podpis:
B
Tréner:
Peter Pastierik
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
Hl. usporiadateľ:
Ján Hullman
Zdravotná služba:
Boris Pollák
Časomerač:
Patrícia Sondorová
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Dávid Osička
Podpis:
Rozhodca:
Pavol Mihálik
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:13
8
1:0
00:39
4
1:1
01:22
7
1:2
01:40
8
2:2
03:10
4
Nepr7m
04:21
2
2:3
04:56
4
Nepr7m
04:59
3
3:3
05:20
18
3:4
05:37
18
4:4
08:25
4
5:4
09:56
3
Nepr7m
09:58
3
6:4
10:18
4
6:5
10:48
4
6:6
12:13
8
7:6
16:06
3
8:6
17:13
4
9:6
17:48
2
9:7
18:56
4
9:8
19:18
8
10:8
19:51
8
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
22:22
8
11:8
23:21
4
11:9
25:14
8
12:9
26:45
4
12:10
27:34
14
12:11
28:47
2
12:12
29:00
8
13:12
29:21
8
14:12
29:45
4
15:12
30:47
18
16:12
34:16
18
Vyluc2m
34:17
4
16:13
34:34
10
17:13
36:48
8
18:13
37:12
4
18:14
37:30
6
19:14
37:55
4
19:15
39:08
4
Vyluc2m
39:09
15
Nepr7m
39:39
6
20:15
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca