SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
Slovenský pohár žien 2021/2022
Číslo
SPZ06
Čas
14:30
Dátum
10.04.2022
Miesto
MŠH Topoľčany
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
MŠK IUVENTA Michalovce
B
Hostia
HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
23
21
Polčas
(30')
11
11
Výsledok
(60')
23
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
450
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Naira Morgana Mendes de Almeida
25896
3
Alena Dvorščáková
01117
7
Bibiana Štefaniková
01082
2
9
Martina Popovcová
00471
1;3
14;15
4
10
Marianna Rebičová
01079
4
1
11
Milica Trifunović
30240
10
20
2
22
13
Nikoleta Trúnková
02481
15
Yevheniia Kohuch
25290
16
Iryna Yablonska-Bobal
04555
19
Adriána Holejová
01073
8;9;❼;11
19
4
N
21
Patrícia Wolingerová
01083
24
Vladimíra Bajčiová
01084
[12];21;23
3
28
Ivana Godeč
25296
2;5;6;7
13;16;[17];18;22
9
33
Lívia Klučková
02679
2
96
Dana Abilda
26692
A
ZVD:
Milica Palovčáková
Podpis:
B
Tréner:
Ján Beňadik
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Boris Aspridis
Funkcia:
D
Funkcionári:
Martina Kasaková
Funkcia:
Team Time-Out 1:
25:06
2:
45:45
3:
59:20
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Noémi Magera
25881
2
Monika Pénzes
03526
3
Lilla Lelkesová
01756
6
Rebeka Kucserová
03518
9
Panna Hornyák
03512
15
Kata Juhos
28799
6
12;16;20;21
5
18
Réka Mészáros
19375
19
Melani Jagodič
00330
2
26
Barbara Sári
25717
[9];10
[13];[15];[17]
5
22
27
Virág Orsolya Demeter
09874
2
32
Bella Oláhová
20872
33
Anette Emma Hudáková
26345
1;11
14
3
74
Erika Rajnohová
00838
2;3;7
[18]
4
N2
87
Réka Bizik
25184
4;5;❼;8
19
4
90
Viktória Oguntoye
25190
97
Beatrix Élő
25183
A
ZVD:
Juraj Hudák
Podpis:
B
Tréner:
Silvia Priklerová
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:    30.06.2023
C
Funkcionári:
Juraj Ludík
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kristína Pastorková
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21:37
2:
51:10
3:
59:05
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Andraško Martin
Zdravotná služba:
Grach Štefan
Časomerač:
Haluzová Marta
Hlásateľ
Klačko Jozef
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zuzana Füleová
Podpis:
Rozhodca:
Boris Mandák
Podpis:
Rozhodca:
Mário Rudinský
Podpis:
Delegát:
Igor Karlubík
Supervízor:
Peter Dvorský
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:56
33
0:1
01:10
9
1:1
03:14
28
2:1
04:59
74
2:2
05:09
19
Napom
05:21
9
3:2
06:17
74
3:3
07:01
74
Napom
07:43
10
4:3
11:02
28
5:3
12:09
28
6:3
14:37
87
6:4
15:01
28
7:4
19:19
19
8:4
19:58
87
8:5
21:02
19
9:5
21:59
33
Vyluc2m
22:04
87
Nepr7m
22:39
19
Vyluc2m
23:09
19
Nepr7m
23:20
15
9:6
24:43
74
9:7
26:18
87
9:8
26:43
11
10:8
27:34
11
Vyluc2m
27:42
26
10:9
28:23
26
10:10
29:33
19
11:10
30:00
33
11:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:36
27
Vyluc2m
31:15
24
12:11
35:01
15
12:12
35:27
28
13:12
36:13
7
Vyluc2m
36:21
26
13:13
38:12
9
14:13
38:43
33
14:14
40:58
9
15:14
41:47
26
15:15
43:56
15
15:16
46:06
28
16:16
47:59
28
17:16
48:49
26
17:17
50:23
28
18:17
50:34
26
Vyluc2m
52:00
74
18:18
53:57
19
19:18
54:41
26
Vyluc2m
55:05
11
20:18
56:06
87
20:19
56:32
24
21:19
57:08
15
21:20
57:42
74
Vyluc2m
58:27
28
22:20
59:01
11
Vyluc2m
59:16
15
22:21
59:31
24
23:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca