SZH
Slovenský zväz hádzanej
Zápis o stretnutí
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2020/21
Číslo
8-031
Čas
15:00
Dátum
26.09.2020
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
29
27
Polčas
(30')
13
14
Výsledok
(60')
29
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Eliška Mináriková
00803
13
1
4
Nikola Leštinová
00788
1;2;7;8;9;11
20;[24];26;28;29
11
22
5
Petra Valientová
00804
7
Rebeca Kytková
02997
27
1
11
Nina Weberová
00797
25
1
N
12H
Barbora Jakubíková
02608
13
Valéria Čanigová
04995
17
Jasmína Honzová
01588
14
1
20
Nela Hrabovská
03077
21
Kristína Bryndziarová
01206
25
Natália Čujková
02606
6;10
23
3
26
Vanessa Učníková
00785
21;22
2
28
Adriana Harantová
00805
3;4;5
16
4
29
Ema Škulipaiová
02998
N2
30
Tamara Čikotová
01207
12
15;17;18;19
5
32
Emma Hundáková
01208
A
ZVD:
Anna Chudovská
Podpis:
B
Tréner:
Zuzana Minárčiková
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2018
C
Funkcionári:
Jana Leštinová
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
16
Barbara Szalaiová
01779
35
Emese Kázmér
01036
13
1
36H
Rebeka Veszprémiová
02502
19
1
39
Dóra Csernyánszky
06251
6;7
2
44
Réka Kohút
01041
8
16;[17];[18];❼;26
5
49
Chiara Volnerová
01051
1;5;11
20;22
5
53
Tamara Kovács
03513
3
1
N2
54
Viktória Jandurová
03610
56
Miriam Gányovicsová
01050
N2
57
Rebeka Kucserová
03518
21
1
N2
59
Panna Hornyák
03512
[2];4;[9];10;12;14
[15];❼;23;[24];25;27
11
2
60
Veronika Kodayová
03530
62
Emma Raftik
03378
65
Réka Németh
01046
A
ZVD:
Silvia Priklerová
Podpis:
B
Tréner:
Tünde Brunczviková
Licencia:
B
Platnosť do:    30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Podpis:
Rozhodca:
Antonín Landsfeld
Podpis:
Rozhodca:
Martin Klempa
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:29
53
Napom
00:50
4
1:0
01:07
49
1:1
02:08
11
Napom
04:06
4
2:1
04:47
59
2:2
05:48
53
2:3
06:25
59
2:4
07:12
53
Vyluc2m
07:26
28
3:4
07:43
49
3:5
08:03
28
4:5
08:12
56
Napom
08:56
28
5:5
11:31
39
5:6
12:14
39
5:7
12:44
25
6:7
13:21
44
6:8
14:34
4
7:8
15:11
29
Napom
15:32
57
Napom
16:07
29
Vyluc2m
16:31
59
7:9
18:56
4
8:9
22:40
4
9:9
22:56
59
9:10
23:18
25
10:10
23:32
49
10:11
24:27
4
11:11
25:22
59
11:12
26:38
30
12:12
27:32
35
12:13
28:03
59
12:14
29:16
3
13:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:14
59
13:15
31:45
17
14:15
32:14
30
15:15
33:48
59
Nepr7m
36:07
44
15:16
36:31
28
16:16
37:15
30
17:16
38:32
44
17:17
39:05
30
18:17
40:12
59
Vyluc2m
40:41
30
19:17
42:32
57
Vyluc2m
42:57
4
20:17
43:23
4
Vyluc2m
43:25
44
20:18
44:07
26
21:18
44:35
36H
21:19
45:39
49
21:20
46:06
26
22:20
46:28
57
22:21
46:55
25
23:21
47:43
49
23:22
48:02
56
Vyluc2m
48:50
4
Vyluc2m
48:50
44
Nepr7m
50:50
59
23:23
53:03
59
23:24
53:49
4
24:24
54:56
59
24:25
55:17
11
25:25
55:36
44
25:26
56:16
4
26:26
57:33
7
27:26
58:24
59
27:27
59:02
4
28:27
59:49
4
29:27
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca