Miesto stretnutia
Chemkostav aréna
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
7
Bibiana Štefaniková
01082
8
Nataliia Dmytrenko
30232
9
Barbora Polievková
03190
11
Milica Trifunović
30240
12
Weronika Kordowiecka
30243
13
Nikoleta Trúnková
02481
15
Yevheniia Kohuch
25290
16
Iryna Yablonska-Bobal
04555
19
Adriána Holejová
01073
24
Vladimíra Bajčiová
01084
33
Iryna Kompaniiets
28769
88
Valéria Dulinová
03926
A
ZVD:
Milica Palovčáková
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2023
C
Funkcionári:
Boris Aspridis
D
Funkcionári:
Jakub Soták
2:
------------
3:
------------
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
3
Holečková Veronika 61506
XXXX1
4
Franková Julie 60066
XXXX2
5
Studená Veronika 65324
XXXX3
9
Vostárková Tereza 67392
XXXX4
11
Holeňáková Denisa 66093
XXXX5
12
Michalská Pavlína 45278
XXXX6
19
Mišová Adriana 56879
XXXX7
21
Šlejtarová Markéta 56197
XXXX8
24
JelinkovánLibálová Lucie 50476
XXXX9
31
Fryčaková Vendula 55239
XXX10
44
Svobodová Magdaléna 58816
XXX11
51
Zimová Adéla 61498
XXX12
66
Galušková Veronika 52593
XXX13
88
Koudelková Martina 61502
XXX14
B
Tréner:
Urban František A 10/2023
Hl. usporiadateľ:
Michal Korpa
Zdravotná služba:
Mudr. Džavan Ján
Časomerač:
František Pustý
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Delegát:
Ladislav Podlucký
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz, DP = disciplinárny trest
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")
............................................
............................................
Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.
............................................
..................................
............................................